Фільтр товарів
  • Производитель
    0

Електрокотли 4 кВт. Площа обігріву 30-50 м.кв

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Електрокотел потужністю 4 кВт. Виробництво - Польща (компанія Коспел / Kospel). Опалює приміщення площею 50 м кв. Управління - ручна регуляція. На лицьовій панелі розташований термостат, що фіксує температуру кімнати і запускає роботу котла. Комплектація: регулятор тепла, манометр, насос циркуляцій..
11,520.00 грн.
Kospel EKCO.R2 4 - електричний котел відомої польської компанії Коспел. Управління Kospel EKCO.R2 4 здійснюється за допомогою ручного регулятора температури. Виставивши потрібне значення ви можете бути впевнені, що Kospel EKCO.R2 4 буде підтримувати задану температуру автоматично. Котел Kospel E..
14,400.00 грн.
Електричний котел польського виробника Kospel EKCO.L1 4z орієнтований на роботу в системах опалення і має можливість підключення водонагрівача. Котел може бути як самостійним джерелом тепла, так і працювати в режимі резервного джерела. Kospel EKCO.L1 4z оснащений кімнатним тижневим програматоро..
14,208.00 грн.
Електрокотли 4 кВт. Площа обігріву 30-50 м.кв

Котли електричні потужністю 4 кВт знаходять своє широке застосування в різних сферах. Окрім стандартного опалювання будинку, вони також часто використовуються для обігріву магазинів, складів, шкіл, лікарень, державних і приватних установ (площею до 50 кв. м).

Особливості електрокотлів

Є моделі з управлінням ручним і електронним (за допомогою програматора). При використанні останнього управління відбувається гнучкіше, що дозволяє економити до 30т загальної енергії що витрачається електрокотлом.

Електрокотли потужністю 4 кВт представлені двох типів:

  • для роботи від мережі в 220В;
  • з трифазним підключенням до електромережі напругою в 380В.

В порівнянні з газовими конструкція електричних котлів набагато простіша, а тому надійніше, міцніше, износоустойчивей і довговічніше.

Купити котел електричний слідує з багатьох причин: він не робить шкідливих викидів в атмосферу і не шкодить екології, для нього не треба будувати окрему котельну або димар, він легкий в управлінні, компактний, підтримує вибрану вами температуру довгий час, має високий ККД та ін.

Kospel-лідер на європейському ринку

Серед найбільш популярних електрокотлів можна виділити продукцію польської компанії Kospel. Виробник на ринку більше 20 років (з 1990 року) і сьогодні бренд Kospel-сама впізнанна торгова марка в Європі. Продукцією Kospel користуються вже два з половиною мільйони чоловік у всьому світі. Секрет успіху компанії простий-поєднання високої якості і розумної ціни.

Інтернет-магазин Ремарм радий запропонувати вашій увазі електричні котли високої якості від провідних світових виробників. Електричні котли представлені у багатому асортименті, так що відвідавши сторінки нашого сайту, покупець без зусиль підбере потрібний варіант тієї або іншої модифікації і конфігурації, що відповідає його вимогам і побажанням.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами