Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
 • Вид
  0
 • Країна
  0
 • Потужність

Електричні котли

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Електрокотел потужністю 4 кВт. Виробництво - Польща (компанія Коспел / Kospel). Опалює приміщення площею 50 м кв. Управління - ручна регуляція. На лицьовій панелі розташований термостат, що фіксує температуру кімнати і запускає роботу котла. Комплектація: регулятор тепла, манометр, насос циркуляцій..
11,520.00 грн.
Kospel EKCO.R2 4 - електричний котел відомої польської компанії Коспел. Управління Kospel EKCO.R2 4 здійснюється за допомогою ручного регулятора температури. Виставивши потрібне значення ви можете бути впевнені, що Kospel EKCO.R2 4 буде підтримувати задану температуру автоматично. Котел Kospel E..
14,400.00 грн.
Котел 12К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
23,392.00 грн.
Котел 14К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
25,062.40 грн.
Котел 18К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
26,406.40 грн.
Котел 21К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
27,548.80 грн.
Котел 24К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
28,195.20 грн.
Котел 28К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомат..
28,992.00 грн.
Котел 6К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомати..
22,272.00 грн.
Котел 9К PROTHERM - це електричний котел опалення настінного типу, що володіє ультрасучасним, до дрібниць продуманим дизайном. Котел електричний Протерм укомплектований нехитрим і простим в управлінні зовнішнім дисплеєм, на якому відображаються коду помилок і несправності, а також дані автомати..
22,825.60 грн.
Електричний котел польського виробника Kospel EKCO.L1 4z орієнтований на роботу в системах опалення і має можливість підключення водонагрівача. Котел може бути як самостійним джерелом тепла, так і працювати в режимі резервного джерела. Kospel EKCO.L1 4z оснащений кімнатним тижневим програматоро..
14,208.00 грн.
Електричні котли

Електричні котли опалювання

Електричні котли застосовуються для опалювання і нагріву проточної холодної води. Встановлюються в житлових і виробничих приміщеннях (до 600 м кв.). Котли електричні працюють як незалежний джерела тепла або в зв'язці з іншими котлами (газовими, твердопаливними), використовуються як резервне джерело теплопостачання. Програматор забезпечує гнучке налаштування комфортної температури в приміщенні, інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс налаштувань, а також можливість ступінчастого регулювання потужності роблять управління апаратом максимально простим і зручним. Електричні опалювальні котли швидко реагують на зміни налаштувань температури і забезпечують максимальну ефективність споживання електроенергії. Інтернет магазин Ремарм також пропонує електричні котли купити в Києві з ручним управлінням. Перевага таких моделей-доступна вартість, недолік-відсутність електронного екрану управління.

Переваги електричних котлів

Електричні котли

Роботою управляє мікропроцесор, розташований в електронній панелі;

Термовимикач захищає від випадкового перегрівання;

Блок живлення виконаний з напівпровідникових елементів, що забезпечує тиху і надійну роботу;

Автоматична активація оптимальної потужності нагріву (6-ступінчаста система управління потужністю);


ККД 99,4##$;nbsp;

Простий в установці;

Дешевий в обслуговування і швидко окупається;

Що треба знати при виборі електричного котла

При виборі котла, який працює від джерела змінного струму, зверніть увагу на наступні характеристики

Площа, що обігрівається

Перше, що потрібно зробити-це порахувати площа обігріву. Причому не варто брати модель з потужністю обігріву "упритул". Треба вибрати агрегат, максимальний обігрів якого на десять-двадцять відсотків більший. Наприклад, якщо площа вашого будинку-100 кв. м, то краще електричні котли купити в Києві потужністю в 12 кВт, чим 9 кВт, хоча в характеристиках обох моделей буде вказана можливість обігріву

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами