Опалювальна техніка

Котел-це серце системи автономного опалювання. Саме у нім відбувається процес нагріву теплоносія, який потім розійдеться по трубах і радіаторах, обігріваючи ваш будинок, котедж або квартиру. І із-за того який саме котел ви використовуєте залежить, то наскільки у вас тепло і в скільки це тепло вам обходиться. Тому підходити до вибору котла варто відповідально, зваживши все "за і проти" представлених у продажу моделей. Адже така купівля планується не на один сезон експлуатації, а значить від правильного вибору котла залежить комфорт вашої сім'ї в течії декількох наступних років. Найоптимальніший варіант-це звернутися по допомогу до професіоналів. Фахівці компанії РемАрматура, завжди прийдуть до вас на допомогу і допоможуть підібрати потрібний вам варіант котла. Для цього досить просто подзвонити на будь-який з телефонів вказаних в шапці нашого сайту. Які ж бувають котли і як вибрати з величезної різноманітності моделей?

У Україні, як правило, в широкому продажі є присутнім три варіанти котлів. Це котли електричні, котли газові і котли, які працюють на твердому паливі. Тому насамперед потрібно визначитися-"котел на якому паливі підходить вам".

Компанія РемАрматура офіційний дилер котлів провідних виробників теплотехніки. Купити котли можна в нашому магазині за кращою дилерською ціною з офіційною гарантією.

Котел електричний. Такий тип котла працює від електромережі, підключаючись в звичайну розетку або (моделі великої потужності) в мережу 380 В. Електричні котли безпечні (там нічому вибухати), практично безшумні, мають високий ККД і дуже надійні. Сучасні моделі досить економні, особливо оснащені програматором для гнучкішого управління. Електричні котли також мають і свої мінуси. Це залежність від електропостачання. Якщо пропаде електрика, то котел перестане давати тепло. Також варто відмітити, що ціни на електроенергію вже зараз досить високі і мають тенденцію до підвищення і надалі. Але це можна віднести до усіх енергоресурсів. До того ж є можливість заощадити, наприклад, добитися пільгового тарифу.

Котел газовий. Первинна установка такого котла може обійтися недешево. Має бути проведений газ, отримані дозвільні документи і куплено відповідне устаткування. Але за те він обійдеться значно дешевше за своїх конкурентів. Тому газовий котел-відмінне рішення на довгі роки. З плюсів можна додати незалежність від пропажі електроенергії, особливо якщо до такого котла підключити джерело безперебійного живлення. З мінусів можна відмітити, що все-таки газовий котел-джерело підвищеної небезпеки і невизначеність з вартістю і доступністю газу в майбутньому.

Котел твердопаливний. Такі котли працюють на деревному паливі і вугіллі. Найскладніший котел в плані обслуговування, оскільки постійно потрібно піклуватися про наповнення котла і утилізації продуктів горіння. Такі котли, як правило, використовуються в заміських будинках і котеджах.

Вибравши для себе оптимальні варіант палива для котла вже можна розглядати моделі котлів детальніше-вибирати потужність, розміри, комплектацію і вивчати особливості і нюанси. Усе це допоможуть зробити наші консультанти компанії РемАрматура.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами