Фільтр товарів
  • Производитель
    0
  • Країна
    0

Поверхневі насоси Optima

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Коли система водопостачання має низькими показниками внутрісистемного тиску, перед нами гостро постає завдання збільшення цих параметрів, і кращого варіанту, ніж купити відцентровий багатоступінчастий насос просто не знайти. Насос серії MH1100INOX польського виробництва - це Ваша незаперечна ..
3,904.00 грн.
Насоси відцентрового типу на сьогоднішній день перебувають на піку своєї популярності. Все більше споживачів бажають купити багатоступінчастий відцентровий насос для забезпечення своїх приватних домоволодінь і сельхозполіва, завдяки його високоефективні, економічні і не вередливість в обслуговува..
4,448.00 грн.
Насосне обладнання сьогодні є затребуваним і необхідним предметом, як в побутових домашніх умовах, так і широко використовується на присадибних ділянках і в промисловості. Високонадійних і відмінна якість відцентрового насоса від ТМ Optima серії JET 80-PL дозволить Вам не турбується про недоста..
2,112.00 грн.
Насоси відцентрові поверхневої специфіки монтажу знайшли своє застосування в самих разнообразниж сферах життя. Купити відцентровий насос сьогодні хочуть все більше людей, так як при перекачуванні рідини з водних джерел з нормальними показниками чистоти і безпеки, вони демонструють досить значну п..
2,336.00 грн.
Відцентровий насос - це один з найбільш поширених і популярних видів насосних побутових установок, які можна зустріти практично на кожному заміській ділянці. Основне призначення відцентрового поверхневого насоса - водоподача в побутові та господарські приміщення, де відсутнє централізоване водопост..
2,336.00 грн.
Якщо Ви володар заміського будиночка, то напевно, вже зіткнулися з ситуацією недостатнього водного напору. Чи впорається з цією проблемою допоможе насосне обладнання відцентрового типу. Відцентровий насос виробництва Польща від торгової марки Optima - це високоякісний насосний агрегат, який гаран..
2,144.00 грн.
Насоси відцентрового типу - це, мабуть, один з найбільш затребуваних і застосовуваних насосних агрегатів для створення і проектування систем водоподачі приватних будинків. Самовсмоктуючий насос відцентрового типу моделі JET150 - це високоякісне насосне обладнання виробництва Польща. Насос відцент..
2,528.00 грн.
Ні для кого не секрет, що застосування відцентрових насосів значно спрощує життя. Особливо актуальна установка відцентрового насоса на заміських ділянках, де відсутня централізована магістральна водоподача. Насос відцентровий JET 80 від ТМ Optima є універсальним насосним агрегатом, який знайшо..
2,272.00 грн.
Насосне обладнання польського виробництва від ТМ Optima - це гарантія якості і надійності. Відцентровий насос JET 80A-PL купити рекомендується для перекачування чистої води і неагресивних органічних рідин. Головними сферами експлуатації поверхневого насоса є промисловість, господарство і побу..
2,016.00 грн.
Купивши заміський будинок, нерідко перед нами постає питання про достатній його водопостачання по всіх ділянках. І часом без якісної насосної установки просто не обійтися! Тому пропонуємо звернути увагу на JET100-PL - добротний відцентровий насос виробництва Польща. Даний насос, завдяки своїй наді..
2,144.00 грн.
Найчастіше для забезпечення комфортних умов і налагодження системи водопостачання в заміському будинку, доводиться вдаватися до застосування різноманітного допоміжного насосного обладнання. Одними з представників побутових водяних насосів, які відрізняються ефективністю і надійністю є багатоступінч..
3,424.00 грн.
Насоси відцентрового типу - це величезна група високоякісних установок, які застосовується для гідроподачі і гідроотвода, перекачування неагресивних спецрідин в приватних будинках і на великих підприємствах. Відцентрові поверхневі насоси є високонадійними ГІДРОПРИЛАДІВ, і ціна відцентрового на..
2,080.00 грн.
Якщо Ви живете в приватному будиночку або Ви володар заміського котеджу або дачі, тоді обійтися без насоса відцентрового типу часом дуже складно. Беручи до уваги те, що централізована система водоподачі на цих ділянках, часто відсутня, у Вас залишається два виходи з ситуації: забезпечувати себе вод..
2,496.00 грн.
Як тільки виникає необхідність в підкачування води або проектуванні приватної системи водоподачі, актуальним стає купити відцентровий насос . Одним їх високоякісних представників поверхневого насосного обладнання є відцентровий насос від польського товароізготовітеля Optima модельного ряду JET1..
2,656.00 грн.
На ринку насосного обладнання сьогодні можна побачити величезну кількість різних модифікацій насосних установок. Однак, найпопулярнішими серед затребуваних людьми приладів, є відцентровий насос поверхневого типу. Насос серії JET150-PL від польського товароізготовітеля Optima є потужною, високості..
2,336.00 грн.
Насос Optima QB60 - це модель високоякісного поверхневого насоса самовсмоктуючого типу, який прийнято використовувати для перекачування води з відкритих водних ділянок, наприклад, з басейнів або ставків, колодязів глибиною не більше 7 м, а також для сільськогосподарського поливу присадибних насадже..
1,241.60 грн.
Насоси відцентрові поверхневої специфіки установки, досить визнаний і затребуваний товар для забезпечення водними ресурсами будинків і присадибних ділянок. Поверхневі насоси можуть експлуатуватися в багатьох галузях, так як свідчать відгуки про відцентрових насосах під час своєї роботи, вони пока..
2,208.00 грн.
Насос відцентровий моделі JET100A - це одноступінчатий самовсмоктувальний насосний агрегат з функціональної трубкою Вентурі, яка гарантує самовсмоктування водних ресурсів з глибини близько дев'яти метрів. Купити поверхневий відцентровий насос від ТМ Optima актуально для взаємодії з виключно чисти..
2,272.00 грн.
Насос відцентровий JET200 є універсальним насосним агрегатом, який допомагає автоматизувати водоподачу в квартиру, котедж або заміський будинок. Принцип дії відцентрового насоса спрямований на підтримку бажаного тиску у водопровідній магістралі і перекачування чистих водних ресурсів з свердловин,..
3,584.00 грн.
Якщо Ви маєте заміський будинок, то точно стикалися з проблемою недостатнього водопостачання. Тому напевно Ви вже замислювалися, щоб купити вихровий насос, який є розумним і високоефективним рішенням даної проблеми. З присутністю поверхневого самовсмоктуючого насоса, Ви можете бути впевнені, що в..
1,376.00 грн.
Самовсмоктуючі відцентрові насоси на сьогоднішній день є одними з найбільш затребуваних і потрібних агрегатів, що застосовується для підкачки неагресивним рідини. Купити відцентровий насос актуально для застосування, як в побутовій сфері, так і промислової. Електронасос відцентровий Optima JET ..
2,400.00 грн.
Поверхневі насоси Optima
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами