Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Країна
  0

Насоси підвищення тиску

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Напевно, хоч раз в житті у Вас виникали ситуації, пов'язані з проблемою зниженого внутрітрубної тиску в системі водоподачі. Це призводить не тільки до неможливості підключення високопотребляемих побутових приладів, але використання води в побутових цілях. Тому найкращий варіант впорається з цією пр..
1,568.00 грн.
Сьогодні, дуже часто нам доводиться справлятися з ситуацією, коли в діючій системі водоподачі показники внутрісистемного тиску дуже знижені, що призводить до появи труднощів з підключенням побутової техніки, яка для нормальної працездатності і довгого терміну служби вимагає високих коефіцієнтів нап..
1,568.00 грн.
Насоси підвищення тиску

Напевно ви хоч би раз, але стикалися з ситуацією, коли спостерігається знижений внутритрубинное тиск у водопровідній системі. Це може привести до того, що пропаде можливість підключати високоспоживані побутові прилади і взагалі користуватися водою в побутових цілях. Як показала практика, кращим варіантом для вирішення подібної проблеми є насоси підвищення тиску.

На чому робити акцент при виборі насоса підвищення тиску?

Сьогодні у багатьох жителів самих різних міст досить часто виникає цілком актуальна проблема водопостачання, пов'язана з невеликим тиском в мережі. Низький натиск провокує виникнення деяких труднощів, із-за яких стає неможливою стабільна робота побутового устаткування за типом пральних і посудомийних машин, водонагрівачів і так далі.

Часто вищеописані труднощі мають місце бути з тієї причини, що система водопостачання є занадто старою. Найчастіше з подібними незручностями стикаються люди, що мешкають у багатоповерхівках. Якщо ж проблеми з'являються як результат вапняних відкладень, потрібно буде повністю замінювати трубопровід. Проте частіше все вирішується набагато простіше-досить буде купити насоси підвищення тиску.

При виборі вищеописаного устаткування необхідно робити акцент на певних критеріях за типом:

 • Потужності. Вона безпосередньо пов'язана з водозабірною точкою і її кількістю.
 • Створення шуму при функціонуванні.
 • Поєднання з конкретним діаметром труби. Інакше почнуться регулярні перевантаження, через що агрегат незабаром попросту ламатиметься.
 • Висоти підйому рідини в мережі. Це важливо враховувати, коли установка відбувається в квартирах на останніх поверхах.
 • Продуктивності. Дуже серйозний параметр, який робить вплив на те, як багато рідині вийде перекачати за певний проміжок часу.
 • Допустимої системної температури.
 • Компанії-виробнику, її авторитеті і популярності на вітчизняному ринку.

Також перш ніж вибрати насоси підвищення тиску Київ, не буде зайвим ознайомитися з системою охолодження. Бувають насоси з сухим і мокрим ротом. У першому випадку охолодження відбувається за допомогою розташованих на валу лопатей. При роботі створюється невеликий шум, а також потрібно часте обслуговування. Що стосується насоса з мокрим ротом, то він охолоджується водою, яка проходить через камеру з ротором, є простим в обслуговуванні і не створює особливого шуму.

Гарантія вигідної покупки

Вже багато споживачів змогли переконатися в тому, що вищеописані насоси є прекрасним рішенням, що дозволяє розв'язати проблему низького тиску в системі водопроводу. За допомогою девайса дійсно підвищується набір, а також попереджається його пониження. Окрім рішення складнощів, пов'язаних з неможливістю прийняття ванни або миття посуду, насос прекрасно підходить для поливу ділянок, огорожі рідини з колодязів і інших резервуарів.

Насоси підвищення тиску ціна безпосередньо залежить від технічних параметрів тієї або іншої моделі, а також популярністю виробника. Агрегат можна використати для того, щоб створювати нову систему "З нуля" або інсталювати у вже існуючу.

Якщо ви вже давно знаходитеся у пошуках якісного, сертифікованого устаткування, розрахованого на тривалу експлуатацію, рекомендуємо звертатися в нашу компанію. Тут абсолютно у кожного буде можливість вчинити купівлю і точно виправдати свої очікування. У разі виникнення додаткових питань зв'язуйтеся з нашими менеджерами і консультуйтеся з ними. Бажаємо удачі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами