Фільтр товарів
  • Производитель
    0
  • Країна
    0

Насосні станції Optima

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Вперше зіткнувшись з недостатньою водоподачи в заміському будинку, більшість людей починає задаватися питаннями: Як вирішити цю проблему? Яку насосну станцію купити? Електро станція Оптима моделі JET 80-24 - це, саме те, високопродуктивне обладнання, яке дозволить домогтися оптимального підвищен..
3,392.00 грн.
Бажаючи забезпечити свої побутові приміщення на заміській ділянці безперебійним автономним водопостачанням, без установки насосної станції часом просто не обійтися. Насосна станція серії JET 80A-24 з укороченою чавунної насосної зоною і латунних чинним колесом дозволить реалізувати автоматичну г..
3,232.00 грн.
Насосна станція виробництва Польща серії JET 80S-24 - високоякісне і надійне обладнання, яке дозволяє створити і підтримувати стабільний тиск у водопровідних магістралях за допомогою автоматизації управлінської функції, без участі людини. Основний діючою частиною насосної станції виступає насос..
3,520.00 грн.
Забезпечення заміського будинку і приватних будинків безперебійним водопостачанням є найважливішим завданням. Цей факт обумовлений не тільки відсутністю централізованої водоподачи, а й недостатнім напором в системі при її наявності. Тому все більше людей вдаються до використання насосних установок,..
3,552.00 грн.
JET100-PL-24 - це добротна насосна станція від польського товароізготовітеля Optima, яка дозволяє задати необхідне внутрисистемное тиск і підтримувати його на потрібному рівні. Установка насосної станції відбувається на поверхні землі, або в побутових будівлях, недалеко від джерела гідроподачі. ..
3,360.00 грн.
Стикаючись з недостатнім водопостачанням в приватних домоволодіннях, ми починаємо шукати оптимальне рішення для запобігання даної проблеми всіма способами. Optima JET100-PL-50 - це, мабуть, один з найвірніших і кращих методів вирішення проблематичною ситуації. Насосна станція серії JET100-PL-50 ..
4,160.00 грн.
Часто трапляється, що дачну ділянку або приватні домоволодіння розміщені далеко від централізованої системи водоподачі, тому гостро постає питання забезпечення своєї присадибної ділянки водоресурсів з альтернативних джерел. Найоптимальнішим рішенням даної проблемної ситуації є купити насосну станц..
3,360.00 грн.
Optima JET100A-PL-24 - це насосна станція побутового використання, яка володіє відмінними показниками продуктивності і характеризується підвищеною якістю конструкції. Установка насосної станції моделі JET100A-PL-24 з укороченою чавунної насосної зоною і технополімерним робочим колесом актуаль..
3,264.00 грн.
Насосна станція серії JET100S-PL-24 - добротне насосне обладнання, яке виготовлене з впровадженням новітніх технологічних розробок польської торговою маркою Optima, і знайшло своє широке застосування в безлічі галузей по всій Україні. Головним завданням насосної станції JET100S-PL-24 є забезпече..
3,360.00 грн.
Насосна станція побутового призначення серії JET80-PL-24 - це високоякісна насосна установка, призначена для автоматизації гідроподачі в приватні домоволодіння, дачі або котеджі. Купити насосну станцію актуально для водозабору з будь-якого виду джерел води: свердловин, колодязів, річки, центральн..
3,296.00 грн.
Optima JET80A-PL-24 - це автоматизована насосна установка хозбитових призначення, що рекомендована для експлуатації в системах водопостачання приватних домоволодінь, квартир, котеджів. Основним завданням насосної станції серії JET80A-PL-24 є збільшення водного напору і підтримка належного внутрісис..
3,104.00 грн.
Створення автономної системи гідроподачі в приватних домоволодіннях часом не обходиться без використання високоякісного насосного обладнання. Насосна станція, купити яку Ви зможете вже зараз, є тією установкою, яка забезпечить повноцінну подачу водних ресурсів з будь-якого гідроісточніка до точо..
3,360.00 грн.
Якщо Ви задалися питанням, де купити насосну станцію недорого ? Інтернет магазин «Битремарматура» радить Вам придивитися до добротної насосної установки від польської торгової марки Optima. Дане Гідронасосн обладнання володіє відмінними параметрами надійності, при відносно невеликих габаритних ..
2,560.00 грн.
Якщо заміський ділянка не має централізованого водопостачання, то власник стикається з питанням організації стабільної водоподачі від водозабірної джерела на всі точки споживання. В даному питанні може допомогти установка насосної станції від польського товароізготовітеля високоякісного насосного..
1,792.00 грн.
TPS60 " MINI " від торгової марки Optima знайшла своє широке застосування в автономних системах водопостачання для забезпечення квартир, госпоб'єктів і заміських котеджних приміщень чистими водними ресурсами, які подаються під стабільним тиском. Завдяки компактним розмірам автоматична насосна станц..
1,920.00 грн.
Насосні станції Optima
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами