Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Країна
  0

Насосні станції

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Вперше зіткнувшись з недостатньою водоподачи в заміському будинку, більшість людей починає задаватися питаннями: Як вирішити цю проблему? Яку насосну станцію купити? Електро станція Оптима моделі JET 80-24 - це, саме те, високопродуктивне обладнання, яке дозволить домогтися оптимального підвищен..
3,392.00 грн.
Бажаючи забезпечити свої побутові приміщення на заміській ділянці безперебійним автономним водопостачанням, без установки насосної станції часом просто не обійтися. Насосна станція серії JET 80A-24 з укороченою чавунної насосної зоною і латунних чинним колесом дозволить реалізувати автоматичну г..
3,232.00 грн.
Насосна станція виробництва Польща серії JET 80S-24 - високоякісне і надійне обладнання, яке дозволяє створити і підтримувати стабільний тиск у водопровідних магістралях за допомогою автоматизації управлінської функції, без участі людини. Основний діючою частиною насосної станції виступає насос..
3,520.00 грн.
Забезпечення заміського будинку і приватних будинків безперебійним водопостачанням є найважливішим завданням. Цей факт обумовлений не тільки відсутністю централізованої водоподачи, а й недостатнім напором в системі при її наявності. Тому все більше людей вдаються до використання насосних установок,..
3,552.00 грн.
JET100-PL-24 - це добротна насосна станція від польського товароізготовітеля Optima, яка дозволяє задати необхідне внутрисистемное тиск і підтримувати його на потрібному рівні. Установка насосної станції відбувається на поверхні землі, або в побутових будівлях, недалеко від джерела гідроподачі. ..
3,360.00 грн.
Стикаючись з недостатнім водопостачанням в приватних домоволодіннях, ми починаємо шукати оптимальне рішення для запобігання даної проблеми всіма способами. Optima JET100-PL-50 - це, мабуть, один з найвірніших і кращих методів вирішення проблематичною ситуації. Насосна станція серії JET100-PL-50 ..
4,160.00 грн.
Часто трапляється, що дачну ділянку або приватні домоволодіння розміщені далеко від централізованої системи водоподачі, тому гостро постає питання забезпечення своєї присадибної ділянки водоресурсів з альтернативних джерел. Найоптимальнішим рішенням даної проблемної ситуації є купити насосну станц..
3,360.00 грн.
Optima JET100A-PL-24 - це насосна станція побутового використання, яка володіє відмінними показниками продуктивності і характеризується підвищеною якістю конструкції. Установка насосної станції моделі JET100A-PL-24 з укороченою чавунної насосної зоною і технополімерним робочим колесом актуаль..
3,264.00 грн.
Насосна станція серії JET100S-PL-24 - добротне насосне обладнання, яке виготовлене з впровадженням новітніх технологічних розробок польської торговою маркою Optima, і знайшло своє широке застосування в безлічі галузей по всій Україні. Головним завданням насосної станції JET100S-PL-24 є забезпече..
3,360.00 грн.
Насосна станція побутового призначення серії JET80-PL-24 - це високоякісна насосна установка, призначена для автоматизації гідроподачі в приватні домоволодіння, дачі або котеджі. Купити насосну станцію актуально для водозабору з будь-якого виду джерел води: свердловин, колодязів, річки, центральн..
3,296.00 грн.
Optima JET80A-PL-24 - це автоматизована насосна установка хозбитових призначення, що рекомендована для експлуатації в системах водопостачання приватних домоволодінь, квартир, котеджів. Основним завданням насосної станції серії JET80A-PL-24 є збільшення водного напору і підтримка належного внутрісис..
3,104.00 грн.
Створення автономної системи гідроподачі в приватних домоволодіннях часом не обходиться без використання високоякісного насосного обладнання. Насосна станція, купити яку Ви зможете вже зараз, є тією установкою, яка забезпечить повноцінну подачу водних ресурсів з будь-якого гідроісточніка до точо..
3,360.00 грн.
Якщо Ви задалися питанням, де купити насосну станцію недорого ? Інтернет магазин «Битремарматура» радить Вам придивитися до добротної насосної установки від польської торгової марки Optima. Дане Гідронасосн обладнання володіє відмінними параметрами надійності, при відносно невеликих габаритних ..
2,560.00 грн.
Якщо заміський ділянка не має централізованого водопостачання, то власник стикається з питанням організації стабільної водоподачі від водозабірної джерела на всі точки споживання. В даному питанні може допомогти установка насосної станції від польського товароізготовітеля високоякісного насосного..
1,792.00 грн.
TPS60 " MINI " від торгової марки Optima знайшла своє широке застосування в автономних системах водопостачання для забезпечення квартир, госпоб'єктів і заміських котеджних приміщень чистими водними ресурсами, які подаються під стабільним тиском. Завдяки компактним розмірам автоматична насосна станц..
1,920.00 грн.
Насосні станції

Якісно працююча система водопостачання вважається основною складовою комфорту у будинку. З цим завданням можуть прекрасно впоратися вироби, оснащені свердловинами, трубопроводами і механізмами подання води, а саме, насосні станції Optima. За яким принципом вони функціонують і як правильно вибрати подібне устаткування?

Що є насосними станціями і як вони працюють?

Насосна станція купити в Києві необхідно як мінімум для повноцінного забезпечення водоподачі в приватному будинку. Без неї навряд чи вийде досягти оптимального рівня натиску для того, щоб викачувати рідину з джерела, а потім подавати його до різного побутового устаткування.

Саму насосну станцію можна назвати сукупністю пристроїв і приладів, що виконують завдання викачування, подання рідини, а також натиску, створення необхідного тиску. Йдеться про цілісну систему, кожен елемент якої може бути замінений у разі потреби.

Перш ніж насосна станція купити, спершу варто розібратися, за яким принципом вона працює:

 1. Включення насоса, закачування води безпосередньо в гідроакумулятор.
 2. Створення тиску.
 3. Фіксація зміни тиску, включення помпи.
 4. Виштовхування води по трубах до точки огорожі.
 5. Фіксація пониження тиску автоматикою, включення насосної станції з накопичувальним баком-цикл продовжує функціонувати в такому режимі.

Взагалі, купити насосну станцію слід як мінімум з тієї причини, що для неї характерна безліч безперечних переваг за типом:

 • Наявність запасу води, якого завжди вистачить для побутових потреб, якщо виникнуть перебої з електрикою.
 • Зменшеного циклу включення і відключення устаткування, який значною мірою сприяє продовженню експлуатаційного терміну. Досягти цього вдається завдяки переконливому об'єму гідробака.
 • Автоматизованої роботи.
 • Універсальності.
 • Економічності.
 • Надійності.
 • Можливості купівлі готового комплекту з усіма необхідними деталями.

На що звертати увагу при виборі?

Характеристики устаткування вважаються першим по важливості чинником. Як показує практика, для приватного будинку або дачі зовсім не обов'язково робити вибір на користь потужного пристрою-побутові вироби практично завжди можуть впоратися з необхідними завданнями. Уважним при виборі слід бути тим, хто планує установку у будинку з великою площею. Перед купівлею треба проаналізувати ряд характеристик. Йдеться про:

 • Глибині всмоктування (цей параметр вказують в метрах і вказують від поверхні до закінчення водозабору). У більшості моделей передбачені 7-9 метрів.
 • Створюваному тиску/натиску-ця величина відповідає за відстань, на яку устаткування здатне нагнітати воду.
 • Максимальній продуктивності-вказується літраж води в хвилину, з яким може впоратися насос. Сучасні моделі забезпечують приблизно 2 куби в годину.

Де можна купити насосну станцію за адекватною ціною?

Якщо ви хочете, щоб насосні станції ціна була цілком адекватною, рекомендується звертатися в інтернет-магазин Remarm і вибирати високоякісне устаткування від перевірених виробників саме тут. Насосні станції вартість є низькими, що дозволяє заощадити сімейний бюджет і при цьому зробити украй корисну покупку для заміського будинку. Якщо у клієнтів з'являться додаткові питання, вони завжди можуть розраховувати на консультацію від кваліфікованих менеджерів інтернет-магазину.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами