Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Країна
  0

Дренажні насоси

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Дренажні насоси

Дренажні насоси використовуються для того, щоб відкачувати чисту або забруднену воду з таких джерел як колодязі, водойми, котловани, басейни. Ці агрегати доступні для перенесення з місця на місцем або стаціонарної установки, щоб постійно працювати. Майже усі вони оснащені поплавцевим вимикачем, що запускає і зупиняє насос залежно від рівня води, це робить дуже позитивний вплив на тривалість експлуатаційного терміну.

Нюанси вибору дренажного насоса

Дренажні насоси Київ є таким гідравлічним устаткуванням, за допомогою якого перекачується і брудна, і чиста вода. Агрегат здатний довгий термін функціонувати з великими рідинними об'ємами, йому не страшні механічні домішки і інші забруднення.

Вищеописане устаткування досить активно використовується в умовах побуту, комунального господарства і в області промисловості. За допомогою дренажних насосів не складе труднощів впоратися з роботами за типом поливу ділянки, осушення приміщень після затоплення, переробки побутових стоків, наповнення або зливу води з басейнів, ванн, акваріумів, подання води у фонтани.

Перш ніж купити дренажні насоси, треба обов'язково з'ясувати певні моменти, а саме:

 • Зрозуміти, де знаходиться всмоктуючий отвір. На побутовому устаткуванні воно звичайне внизу, тому воду вдається викачати повністю.
 • Ознайомитися з механізмом всмоктування. Моделі, що мають відцентровий механізм, можуть всмоктувати воду без втрати потужності.
 • Вивчити параметри робочої камери. Дренажний насос для чистої води може бути оснащений камерою будь-якого розміру. Вода без зайвих домішок починає спокійно проходити навіть через вузькі робочі камери. Але для відкачування забрудненої рідини з приватниками різного об'єму знадобиться камера, що має відповідну ширину. Сам насос в даному випадку буде укомплектований соліднішою камерою.
 • Дізнатися, з яких матеріалів зроблений корпус. Промислові моделі оснащені важкими і надійними чавунними корпусами, що стосується побутових апаратів, то вони виконані з пластикових або сталевих.
 • Ознайомитися з методом установки насоса. Поверхневе устаткування здатне викачувати воду з великих глибин (навіть з колодязів і свердловин). Що стосується напівзанурювальних, то вони лише частково потопають в рідині.

Куди звертатися для купівлі?

У нашому інтернет-магазині ви у будь-який момент зможете детально ознайомитися з надійним і перевіреним устаткуванням, яке призначається для дренажних робіт. Асортимент включає велика кількість моделей. Усі вони відрізняються своїм призначенням, особливостями використання і технічними характеристиками. Дренажні насоси ціна безпосередньо залежить від специфіки конструкції, комплектації і призначенні приладу.

 • Простоти в обслуговуванні і установці.
 • Наявність компактного корпусу і невеликої ваги.
 • Охолодження двигуна за допомогою перекачуваної рідини, через що унеможливлюється перегрівання.

Перед купівлею рекомендуємо в обов'язковому порядку ознайомитися з усіма аспектами майбутніх робіт, самостійно провести аналіз можливостей усіх видів, а також проконсультуватися з досвідченими фахівцями. Звертайтеся!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами