Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Країна
  0

Дренажно-фекальні насоси

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Дренажно-фекальні насоси

Якщо ви є власником дачі або ваша сім'я мешкає в заміському будинку, то дренажно-фекальні насоси стануть відмінним рішенням. Їх встановлюють в септику або приймальному колодязі. Агрегат не занурюється в агресивне середовище, а закріплюється у верхній частині резервуару. Також цілком можливий варіант, коли занурюється виключно нижня насосна частина. Якщо очистити таким чином воду, вона буде цілком придатною для поливу городу або грядки, скидання у водойму або систему дренажу.

Як працюють дренажно-фекальні насоси?

Дренажно-фекальні насоси Київ на практиці змогли довести, що вони прекрасно справляються зі своїм ключовим завданням, а саме, повноцінно очищають і відкачують брудну воду. Вони активно застосовуються як в домашніх, так і промислових умовах для того, щоб перекачувати стічні води. Йдеться про пристрої, здатні швидко впоратися з відкачуванням брудних промислових вод, що включають сторонні приватники.

Вищеописане устаткування, в першу чергу, призначається для того, щоб:

 • Відводити воду із затоплюваних приміщень.
 • Перекачувати і відкачувати біологічно несильно забруднені рідини, стічні поверхневі і грунтові води, дощову або фільтраційну каналізаційну воду.
 • Наповнювати або звільняти басейни, ванни, забезпечувати циркуляцію води в них.
 • Переробляти побутові стоки.
 • Подавати воду з неглибоких колодязів разом з цистернами, відкритими водоймами для систем поливу в місцях використання систем зрошування.

Подібні агрегати здатні виконувати свою роботу горизонтально або вертикально. Що стосується глибини занурення установки, то вона безпосередньо залежить від насосного типу. Так, якщо йдеться про вертикальну модель, то вона впорається з відкачуванням рідини з глибини до 7 метрів. У горизонтальному ж положенні цей показник збільшується до 100 метрів.

Купити дренажно-фекальні насоси може багато хто, оскільки вони вже давно міцно закріпилися в житті середньостатистичних людей. Ними активно користуються під час перепланування або ремонту квартири, а також в приміщеннях, де належним чином проведений санітарний вузол. Ці насоси безпосередньо пов'язані з системою каналізації.

Перед купівлею подібного устаткування настійно рекомендується зробити особливий акцент на таких характеристиках як відсутність або наявність подрібнювача, температура стічних вод, рівень потужності і тривалості роботи. Насоси без подрібнювачів здатні впоратися із завданням відкачування води з кухні або ванни, де відсутні великі предмети. Для подібних приміщень рекомендується підбір насоса, призначеного для гарячих стоків. Моделі з подрібнювачем часто встановлюються в туалеті. Завдяки гострим ножам насоса швидко подрібнюються сторонні предмети, що опинилися у воді. Як результат-гарантується захист каналізації від засмічення.

Де слід здійснювати купівлю?

Здійснити вигідну покупку дренажно-фекальних насосів ви зможете в нашому перевіреному інтернет-магазині. Тут не складе труднощів визначитися з відповідною моделлю і замовити її. Наявність солідного асортименту, вигідній вартості і можливість замовлення установки такого роду устаткування і виділяє нас серед конкурентів. Більше того, кваліфіковані менеджери у будь-кому моменти готові дати відповіді на будь-які питання і допомогти визначитися з такими практичними і незамінними агрегатами. Дренажно-фекальні насоси ціна безпосередньо залежить від функціональності і характеристик того або іншого агрегату.

Якщо у вас виникнуть які-небудь питання, відразу ж зв'язуйтеся з досвідченими менеджерами нашого інтернет-магазину і консультуйтеся з ними. Вони розповідять про специфіку тієї або іншої моделі і дадуть корисні рекомендації по вибору. Вдалих покупок!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами