Фільтр товарів
  • Производитель
    0
  • Країна
    0
  • Потужність

Циркуляційні насоси Optima

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Optima OP25-60AUTO - це високоякісний енергоефективний циркуляційний насос з автоматичним контролем внутрітрубної тиску в опалювальних системах побутового і господарського призначення. Завдяки функції AUTO, яка прекрасно взаємодіє з опалювальними системами будь-якого типу, є можливість регулюва..
2,816.00 грн.
Optima OP 20-60 - це високоякісний циркуляційний насос, який дозволяє рівномірно розподіляти тепло по всіх точках споживання. Насос циркуляційний OP 20-60 купити є ідеальним варіантом для застосування в системах обігріву індивідуального типу. Установка циркуляційного насоса в побутових опалюва..
1,076.80 грн.
Optima OP 40-120 - це високоякісне насосне циркуляційний обладнання, установка якого є виправданим способом домогтися поліпшення обігріву приміщення, прискоривши процес тепловіддачі і створивши однаковий прогрів по всій опалювальної площі. Особливістю циркуляційного насоса OP 40-120 є створення..
4,448.00 грн.
Циркуляційний насос моделі OP 15-40 від польського товароізготовітеля Optima застосовується для збільшення швидкості циркуляції транспортується теплоносія, по системах водоподачі і обігріву, а також можливе застосування насосів в системах теплих підлог водяного типу. Купити циркуляційний насос..
1,054.08 грн.
Циркуляційний насос від польського виробника Optima серійного номера OP15-60 - це високоякісний прилад побутового призначення для перекачування рідин в системах обігріву будинку з однотрубної або двотрубної закритою і відкритою специфікою системи опалення, в вентиляційних системах при незмінній ви..
1,064.96 грн.
Насос Optima серії OP 20-40 - це циркуляційний побутове обладнання, яке виконує примусовий процес перегону рідини в опалювальній системі. Циркуляційний насос, купити який пропонується зараз, характеризується низькорівневими параметрами витрати електроенергії при високих показниках напору. Цир..
1,065.60 грн.
OP25-40 Optima- це модель циркуляційного обладнання однофазної специфіки з ротором мокрого типу, що спеціалізується на перегоні рідини в закритих системах обігріву з примусовим гідрорежиму або ж у відкритих системах з розширювальними бачками. Характерними параметрами даної моделі циркуляційного..
1,103.68 грн.
Циркуляційний насос від польського товароізготовітеля Optima серії OP25-60 - це багатозначущу елемент опалювальної системи і гарячого водопостачання. Установка циркуляційного насоса моделі OP25-60 дозволяє збільшити інтенсивність циркуляції транспортується теплоносія по магістралях від основно..
1,134.08 грн.
Насос Optima OP25-40AUTO - це високоякісне насосне обладнання, яке застосовується в індивідуальних опалювальних системах для циркуляції гарячого теплоносія, з незмінними або стабільними показниками витрати рідини, а також може використовуватися в системах з не стабільними показниками температури в..
2,720.00 грн.
Модель циркуляційного насоса OP 32-80 виробництва Польща є асинхронним циркуляційним обладнанням з трьома швидкостями циркуляції робочої рідини. Насос Optima оснащений однофазним двигуном з функціональним ротором мокрого типу і внутрішньої сталевої розділової втулкою. Купити насос циркуляці..
2,385.92 грн.
Циркуляційні насоси Optima
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами