Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
 • Країна
  0
  0
 • Потужність

Циркуляційні насоси

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Модель циркуляційного насоса VRS.256.13 від відомого товароізготовітеля Valtec - це високоякісний насосний агрегат, що володіє відмінними показниками продуктивності і енергоефективності. Циркуляційний насос VRS 25 / 6-130 має чавунний корпус, ротор «мокрого» типу, керамічний з робочою дзеркально..
1,782.40 грн.
Optima OP25-60AUTO - це високоякісний енергоефективний циркуляційний насос з автоматичним контролем внутрітрубної тиску в опалювальних системах побутового і господарського призначення. Завдяки функції AUTO, яка прекрасно взаємодіє з опалювальними системами будь-якого типу, є можливість регулюва..
2,816.00 грн.
Optima OP 20-60 - це високоякісний циркуляційний насос, який дозволяє рівномірно розподіляти тепло по всіх точках споживання. Насос циркуляційний OP 20-60 купити є ідеальним варіантом для застосування в системах обігріву індивідуального типу. Установка циркуляційного насоса в побутових опалюва..
1,076.80 грн.
Optima OP 40-120 - це високоякісне насосне циркуляційний обладнання, установка якого є виправданим способом домогтися поліпшення обігріву приміщення, прискоривши процес тепловіддачі і створивши однаковий прогрів по всій опалювальної площі. Особливістю циркуляційного насоса OP 40-120 є створення..
4,448.00 грн.
Циркуляційний насос моделі OP 15-40 від польського товароізготовітеля Optima застосовується для збільшення швидкості циркуляції транспортується теплоносія, по системах водоподачі і обігріву, а також можливе застосування насосів в системах теплих підлог водяного типу. Купити циркуляційний насос..
1,054.08 грн.
Циркуляційний насос від польського виробника Optima серійного номера OP15-60 - це високоякісний прилад побутового призначення для перекачування рідин в системах обігріву будинку з однотрубної або двотрубної закритою і відкритою специфікою системи опалення, в вентиляційних системах при незмінній ви..
1,064.96 грн.
Насос Optima серії OP 20-40 - це циркуляційний побутове обладнання, яке виконує примусовий процес перегону рідини в опалювальній системі. Циркуляційний насос, купити який пропонується зараз, характеризується низькорівневими параметрами витрати електроенергії при високих показниках напору. Цир..
1,065.60 грн.
OP25-40 Optima- це модель циркуляційного обладнання однофазної специфіки з ротором мокрого типу, що спеціалізується на перегоні рідини в закритих системах обігріву з примусовим гідрорежиму або ж у відкритих системах з розширювальними бачками. Характерними параметрами даної моделі циркуляційного..
1,103.68 грн.
Циркуляційний насос від польського товароізготовітеля Optima серії OP25-60 - це багатозначущу елемент опалювальної системи і гарячого водопостачання. Установка циркуляційного насоса моделі OP25-60 дозволяє збільшити інтенсивність циркуляції транспортується теплоносія по магістралях від основно..
1,134.08 грн.
Насос Optima OP25-40AUTO - це високоякісне насосне обладнання, яке застосовується в індивідуальних опалювальних системах для циркуляції гарячого теплоносія, з незмінними або стабільними показниками витрати рідини, а також може використовуватися в системах з не стабільними показниками температури в..
2,720.00 грн.
Бажаєте купити циркуляційний насос , який зміг би не тільки збільшити якість побутового обігріву, але і дозволив би знизить витрата електроспоживання? Пропонуємо Вам придивитися до високопродуктивного насосного агрегату італійського виробництва VRS.256.18. Насос серії VRS.256.18 має режимний..
1,853.76 грн.
Модель циркуляційного насоса OP 32-80 виробництва Польща є асинхронним циркуляційним обладнанням з трьома швидкостями циркуляції робочої рідини. Насос Optima оснащений однофазним двигуном з функціональним ротором мокрого типу і внутрішньої сталевої розділової втулкою. Купити насос циркуляці..
2,385.92 грн.
Циркуляційні насоси

Циркуляційні насоси вже давно зарекомендували себе як невід'ємна частина системи опалювання. В даному випадку зовсім немає необхідності в установці котла в нижній точці. Встановлювати трубопровід соліднішого діаметру також не треба, що характерно для опалювання, що має природну циркуляцію. Відмітна особливість системи опалювання з примусовою циркуляцією полягає в швидкому нагріві опалювальних приладів, через що в рази швидше підвищується температура в приміщенні.

Що характерно для циркуляційних насосів?

Циркуляційні насоси Київ є гідравлічними пристроями і є найважливішою частиною системи опалювання і гарячого водопостачання. Основне завдання такого роду устаткування-забезпечити примусове транспортування теплоносія по замкнутому контору-її також називають циркуляцією. Насоси, що виконують свою роботу за таким принципом, значною мірою скорочують час, який витрачається на нагрів радіаторів опалювання. В результаті температура в приміщенні, що обігрівається, підвищується набагато швидше. Компактні розміри таких апаратів дозволяють їм встановлюватися прямо на трубопровід.

Вищеописане устаткування функціонує за допомогою відцентрової сили, дія якої провокує викидання води з корпусу в напірний трубопровід. Цей процес здійснюється, оскільки обертається робоче колесо, із-за якого у всмоктуючому патрубку відбувається створення вакууму. За рахунок цього спостерігається циркуляція теплоносія, який проходить через насосний корпус і далі пригнічується в трубопровід опалювальної системи.

Сьогодні багато хто бажає купити циркуляційні насоси, оскільки для них характерний тривалий експлуатаційний термін, високий рівень надійності, незначні розміри разом з економічним енергоспоживанням. Окрім усього іншого, такого роду препарати працюють у безшумному режимі, оскільки процеси охолодження і мастила їх рухливих елементів робляться завдяки рідині, що транспортується.

Подібне циркуляційне устаткування доступне для монтажу в системах самої різної висоти. У каталогах багатьох інтернет-магазинів пропонуються різні модифікації таких пристроїв. Усі вони є простими в плані монтажу, зручними в обслуговуванні, а також спрямовані на ефективне регулювання температури теплоносія в опалювальній системі. Якщо говорити про енергетичну економічність насосів, то подібна якість є неймовірно важливою, оскільки апарати функціонують в цілодобовому режимі.

Чому слід придбати циркуляційні насоси?

Попри те, що циркуляційні насоси ціна для багатьох може здатися досить високою, це устаткування має величезний попит на українському ринку. Споживачі роблять вибір на користь таких пристроїв із-за їх високого робочого ресурсу, довговічності і надійності. Не варто забувати і про інші переваги за типом:

 • Монтажної простоти, можливості швидко зняти вузол у разі виникнення поломок.
 • Забезпечення безперервної водоподачі, що покращує робочі показники контура.
 • Простоти обслуговування в технічному плані і безпеці в експлуатації.
 • Відсутності шумів в трубопроводах і радіаторах.

Якщо звернутися в наш інтернет-магазин і вчинити купівлю саме тут, можна буде розраховувати на ефективну роботу устаткування. Виникли додаткові питання? Тоді рекомендуємо передзвонити нашим менеджерам і проконсультуватися з ними. Вдалого вибору відповідної моделі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами