Насоси і станції

Водяний насос є гідравлічною машиною для рідинного перекачування. Завдяки цим пристроям в квартирі або будинку з'являється можливість організації водопостачання, опалювання і каналізаційної системи. Додатково з цими приладами використовуються насосні станції.

За яким принципом відбувається робота?

Усі водяні насоси, що перекачують рідину, функціонують за ідентичним принципом, але можуть відрізнятися конструкційними і комплектаціями. При запуску електродвигуна в самому насосі утворюється вакуум.

Вода опиняється у вакуумному відсіку під впливом низького тиску, після чого опиняється у вихідному патрубку і з величезною потужністю вливається в шланг або трубопровід. Саме потужність служить для визначення тиску в поливальній системі, який має бути не малим для легкого подолання гідравлічного опору. Насоси можуть мати свій спосіб створення вакууму і залежно від конструкційної специфіки бувають вібраційними, вихровими, відцентровими. Щоб насос для води купити на максимально вигідних умовах, рекомендується звертатися лише в перевірені і добре такі, що зарекомендували себе інтернет-магазини.

Види водяних насосів

Перш ніж купити насос для води, слід уважно вивчити особливості і різновиди існуючих агрегатів :

  1. Погружные. Виконують завдання підняття рідини з великої глибини. Для повноцінного функціонування вони повністю або частково опускаються у воду.
  2. Для свердловин. Частенько використовуються там, де водопостачання, системи пожежної безпеки і зрошування забезпечуються завдяки підземним водам. Серед важливих показників можна виділити рівень потужності і час всмоктування, а також рівень водопідйому.
  3. Дренажні. У більшості випадків їх застосовують, щоб відкачувати воду з ям, канав, затоплених льохів і підвалів. Воду, що добувається за допомогою дренажних насосів, використовують для поливів і зрошувань.
  4. Фекальні. Основне призначення цього різновиду-відкачувати вміст вигрібних ям. Служать для відведення стічних вод з різними домішками, у тому числі з довговолокнистими включеннями за допомогою різальних елементів на крильчатках.
  5. Поверхневі. Такі агрегати функціонують на поверхні водойм. Вони дозволяють поливати, зрошувати, відкачувати воду, забезпечувати автономне водопостачання житлових і підсобних приміщень.
  6. Циркуляційні. Є досить компактними пристроями. Їх монтаж здійснюється всередину трубопроводу, після чого за допомогою агрегату здійснюється переміщення по трубах теплоносія.

Куди звертатися для купівлі водяної станції?

Щоб купити водяний насос в Києві і не пошкодувати про свій вибір, рекомендується співпрацювати з інтернет-магазином Remarm, де пропонуються вигідні умови для купівлі. Насоси для води ціна тут є дуже низькою і приємно здивує клієнтів з самим різним бюджетом. Більше того, є прекрасна можливість замовити доставку товарів у будь-який український населений пункт. Замовлення прийде вже через 2-3 дні. Таким чином, кожен зможе водяні насоси купити. А найголовніше-є присутньою гарантія високого рівня якості. Товари сертифіковані, що підтверджується відповідним паспортом.

У разі виникнення додаткових питань краще дзвонити менеджерам нашого інтернет-магазину. Вони розповідять про нюанси співпраці, а також дадуть корисні поради щодо того, як користуватися вищеописаним устаткуванням.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами