Фільтр товарів
  • Производитель
    0
  • Країна
    0

Шафи колекторні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Шафа колекторний від українського товароізготовітеля HEAT-PEX - це виразний шафа, який дає можливість розмістити в себе сантехнічні трубопровідні вузли, обладнання для обліку витрати гарячої і холодної води, електричне обладнання, запірну арматуру та інші прилади. Колекторний шафа на 10 виходів..
896.00 грн.
Шафа колекторний від українського товароізготовітеля HEAT-PEX - це виразний шафа, який дає можливість розмістити в себе сантехнічні трубопровідні вузли, обладнання для обліку витрати гарячої і холодної води, електричне обладнання, запірну арматуру та інші прилади. Колекторний шафа на 12 виходів..
992.00 грн.
Шафа колекторний від українського товароізготовітеля HEAT-PEX - це виразний шафа, який дає можливість розмістити в себе сантехнічні трубопровідні вузли, обладнання для обліку витрати гарячої і холодної води, електричне обладнання, запірну арматуру та інші прилади. Колекторний шафа на 14 виходів..
1,216.00 грн.
Шафа колекторний від українського товароізготовітеля HEAT-PEX - це виразний шафа, який дає можливість розмістити в себе сантехнічні трубопровідні вузли, обладнання для обліку витрати гарячої і холодної води, електричне обладнання, запірну арматуру та інші прилади. Колекторний шафа на 16 виходів..
1,408.00 грн.
Шафа колекторний від українського товароізготовітеля HEAT-PEX - це виразний шафа, який дає можливість розмістити в себе сантехнічні трубопровідні вузли, обладнання для обліку витрати гарячої і холодної води, електричне обладнання, запірну арматуру та інші прилади. Колекторний шафа на 4 виходи г..
608.00 грн.
Шафа колекторний від українського товароізготовітеля HEAT-PEX - це виразний шафа, який дає можливість розмістити в себе сантехнічні трубопровідні вузли, обладнання для обліку витрати гарячої і холодної води, електричне обладнання, запірну арматуру та інші прилади. Колекторний шафа на 6 виходів ..
704.00 грн.
Шафа колекторний від українського товароізготовітеля HEAT-PEX - це виразний шафа, який дає можливість розмістити в себе сантехнічні трубопровідні вузли, обладнання для обліку витрати гарячої і холодної води, електричне обладнання, запірну арматуру та інші прилади. Колекторний шафа на 8 виходів ..
800.00 грн.
Колекторні шафи зовнішньої специфіки монтажу від ТМ HEAT-PEX - це металеве обладнання з 10 функціональними виходами, в якому можливо розмістити колектори, трубопровідні вузли опалювальної системи і системи водопостачання, обладнання, що дозволяють вести контроль витрати гарячої і холодної води, що..
1,024.00 грн.
Колекторні шафи зовнішньої специфіки монтажу від ТМ HEAT-PEX - це металеве обладнання з 12 функціональними виходами, в якому можливо розмістити колектори, трубопровідні вузли опалювальної системи і системи водопостачання, обладнання, що дозволяють вести контроль витрати гарячої і холодної води, що..
1,120.00 грн.
Колекторні шафи зовнішньої специфіки монтажу від ТМ HEAT-PEX - це металеве обладнання з 14 функціональними виходами, в якому можливо розмістити колектори, трубопровідні вузли опалювальної системи і системи водопостачання, обладнання, що дозволяють вести контроль витрати гарячої і холодної води, що..
1,344.00 грн.
Колекторні шафи зовнішньої специфіки монтажу від ТМ HEAT-PEX - це металеве обладнання з 16 функціональними виходами, в якому можливо розмістити колектори, трубопровідні вузли опалювальної системи і системи водопостачання, обладнання, що дозволяють вести контроль витрати гарячої і холодної води, що..
1,504.00 грн.
Колекторні шафи зовнішньої специфіки монтажу від ТМ HEAT-PEX - це металеве обладнання з 4 функціональними виходами, в якому можливо розмістити колектори, трубопровідні вузли опалювальної системи і системи водопостачання, обладнання, що дозволяють вести контроль витрати гарячої і холодної води, що ..
672.00 грн.
Колекторні шафи зовнішньої специфіки монтажу від ТМ HEAT-PEX - це металеве обладнання з 6 функціональними виходами, в якому можливо розмістити колектори, трубопровідні вузли опалювальної системи і системи водопостачання, обладнання, що дозволяють вести контроль витрати гарячої і холодної води, що ..
768.00 грн.
Колекторні шафи зовнішньої специфіки монтажу від ТМ HEAT-PEX - це металеве обладнання з 8 функціональними виходами, в якому можливо розмістити колектори, трубопровідні вузли опалювальної системи і системи водопостачання, обладнання, що дозволяють вести контроль витрати гарячої і холодної води, що ..
896.00 грн.
Шафи колекторні

Окрім економічності і надійності від сучасної опалювальної системи потрібно ще і естетичність. У багатьох об'єктах зараз монтують системи теплої підлоги, проводять променеву розводку. У таких умовах доводиться мати з великою кількістю з'єднань, вузлів змішувачів, колекторів. Їх не можна залишати у відкритому доступі-це небезпечно і неестетично. Спеціалізовані шафи колекторні розподільні дозволяють сховати елементи і одночасно забезпечити зручний доступ до них.

Особливості і призначення розподільних шаф

У колекторних шафах можна розмістити будь-які необхідні елементи системи опалювання або водопроводу. Найчастіше усередині розміщують:

  • колектор системи теплої підлоги;
  • опалювальний колектор;
  • вузол змішувача;
  • лічильник для обліку теплової енергії або води.

Розмістивши в колекторній шафі це устаткування, можна добитися естетичності оформлення приміщення. Крім того, це виключить ризик стороннього доступу до устаткування. Для цього шафу доповнюють замками. Вони захистять від втручання в складну систему людей, що не мають на це права.

З чого складається колекторна шафа?

Конструктивно це-ящик з металу з різними параметрами, підготовлений до різних варіантів розміщення і фіксації. Найчастіше колекторні шафи виготовляють з оцинкованої сталі і покривають зовні порошковою фарбою. Вона додатково захищає матеріал і забезпечує необхідне естетичне рішення.

Колекторні шафи ділять на два типи-зовнішні і вбудовувані. Внутрішні вироби призначені для вбудовування в стіну: спеціально підготовлену нішу або виріз. У вбудовуваних шафах дверці знаходитимуться практично на одному рівні із стіною, що забезпечить максимальний рівень маскування елементу. Зовнішні варіанти монтують на поверхні стін. Якщо хочеться купити колекторну шафу зовнішньої установки і зробити його як можна більше непомітним-рекомендується придбавати виріб нейтрального білого кольору.

Важливо: конструкція врізних колекторних шаф дає можливість міняти параметри глибини і висоти під індивідуальні потреби. У зовнішніх моделях розміри стаціонарні. Це треба враховувати при виборі.

Особливості вибору

Колекторні шафу вибирають і по розмірах. Параметри безпосередньо залежать від кількості виведень в колекторі, який планується розмістити усередині. Отже-спочатку придбавають необхідне устаткування, а тільки потім вибирають шафу під нього. Якщо виникають які-небудь сумніви, краще віддати перевагу виробу з великими розмірами. Це дозволить при необхідності внести зміни в систему (а така необхідність виникає часто).

Параметри, кількість виведень і секцій -основні чинники вибору. Додаткові критерії-матеріали, країна виробництва, візуальне рішення. Впливають і розміри кімнати, де буде встановлена шафа, а також призначення і специфіка такого приміщення. Що стосується зовнішнього вигляду, головною перевагою виробу буде нейтральний дизайн. Матеріали виробництва роблять модель стійкою до головних чинників дії, включаючи корозію.

Купити шафи колекторні в Києві від українського виробника HEAT-PEX можна на сайті РемАрматура. Ми продаємо вироби за доступними цінами. Асортимент дозволяє вибрати необхідне індивідуальне рішення. Готові допомогти з вибором і відповісти на питання. Доступна доставка по столиці і Україні, а також самовивезення. Постійні клієнти можуть розраховувати на знижки.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами