Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Країна
  0

Колектори поліпропіленові

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Колектор VTp 780 використовується для створення розгалужень потоків в різних системах, наприклад у водопостачанні та опаленні, а так само в виробничих цілях. У комплекті додаються кульові крани, а так само ручний повітровідвідник. Кількість виходів - від 2 до 6. До виробу підходять труби з діаметр..
337.60 грн.
Колектори поліпропіленові

Сьогодні полипропиленовые колектори активно застосовуються в системах холодного і гарячого водопостачання, а також в процесі монтажу теплої підлоги. Щоб купити їх на вигідних умовах, слід звертатися в наш перевірений і надійний інтернет-магазин, де представлений солідний асортимент подібних товарів.

Полипропиленовые колектори і їх ключові достоїнства

Завдяки сучасним розробкам вдалося зробити колектори з поліпропілену доступними для усіх. Сам матеріал став користуватися неймовірною популярністю, оскільки для нього характерна безліч відмінних якостей. Сьогодні багато хто бажає купити полипропиленовые колектори, оскільки вони застосовуються в самих різних сферах і відрізняються великою кількістю переваг. Йдеться про:

 • Можливості регулювання тиску усередині трубопровідної системи. За допомогою установки такого пристрою на трубопроводі процес підбурювання зайвого повітря стає простішим і швидшим. Як результат-шанс підвищення води в системі нівелюється.
 • Регулюванню напряму і натиску рідини усередині системи. Якщо користуватися колектором, з'являється можливість регулювання повітряної температури в усіх приміщеннях окремо і робити це за допомогою одного пристрою з конкретної точки.
 • Матеріалі виготовлення. Як вже говорилося раніше, пристрій зроблений з поліпропілену, який має високий рівень якості, а найголовніше-з ним просто і зручно працювати, наприклад, в процесі системного монтажу.

Під час монтажу полипропиленовый колектор приєднується до подаючої магістралі. Підключення до магістралі з іншими параметрами відбувається за допомогою перехідної муфти. До колекторних виходів приєднують полипропиленовые труби. Монтаж колектора має на увазі пайку трубопроводу у відведення. На колекторному корпусі є присутніми спеціальні вушка, щоб було зручніше закріплювати пристрої.

Як показує практика, полипропиленовые колектори ціна є цілком прийнятною. Головне-розпочати співпрацю з перевіреного інтернет-магазину, що зарекомендував себе, де з легкістю вийде знайти відповідну модель. Не менш важлива можливість проконсультуватися з досвідченими фахівцями, які розповідять про технічні характеристики товарних позицій і дадуть ради щодо подальшої правильної експлуатації і вибору.

Де слід купувати полипропиленовые колектори?

Придбати полипропиленовые колектори Київ ви зможете в нашому інтернет-магазині, де доступний щонайширший асортимент устаткування високої якості і самого різного призначення. Тут працюють кваліфіковані фахівці, готові у будь-який момент надати якісні консультації кожному споживачеві. Попри те, що вищеописане устаткування разом з його установкою не завжди може здатися цілком бюджетним рішенням, абсолютно усі витрати досить швидко окупляться, оскільки тепер вийде організувати повноцінний і раціональний обігрів приміщення у будівлі.

При цьому кожне облаштування такого типу успішно використовується для того, щоб створити нову або реконструювати стару систему обігріву. З'явилися додаткові питання? Тоді швидше зв'язуйтеся з нашими кваліфікованими менеджерами і детально консультуйтеся з ними. Чекаємо ваших дзвінків і бажаємо удачі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами