Фільтр товарів
  • Производитель
    0

Колектори для води Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Колектор VALTEC марки VTc.510.SS - це високоякісна арматура системи подачі води, що застосовується для комплексного підключення лічильників на воду кожної квартири в багатоповерхових будинках. Колектор для води VTc.510.SS відповідає за правильний розподіл подачі води до кожної споживчої точці і вст..
781.12 грн.
VTc.500.N - це високоякісний колектор для води виробництва Італія, актуальною сферою застосування якого є системи гарячого та холодного водопостачання, системи радіаторного опалення і «теплих підлог». Головним завданням колектора VALTEC марки VTc.500.N є правильне рівномірне потокове розподіл т..
357.76 грн.
Колектор для води із зовнішнім різьбленням і регулюючими вентилями VALTEC VTc.560.N призначений для врівноваження витрати рідини, що транспортується в трубопровідних магістралях по точках споживання в системах радіаторного опалення, подачі води і в контурах «теплої підлоги». Колектор має латунн..
719.04 грн.
Колектор марки VTc.580.N - це розподільник італійського виробництва, головною сферою використання якого є опалювальні системи радіаторного і підлогового типу, а також системи подачі води. Колектор VALTEC має корпус з високотехнологічної латуні з нікельованим спеціальним покриттям, який має метри..
798.40 грн.
Нікельований латунний колектор Валтек моделі VTc.550.N з внутрішнім різьбовим під'єднанням до трубопровідним магістралях представлений виробами на 2-4 виходу калібру 1/2 ", відстань між якими 4 см. Можливою сферою застосування даної моделі є системи подачі води в будинок, як холодної, так і гаря..
357.12 грн.
Колектор марки VTc.505.SS - це сталевий моноблок з приєднаними різьбовими ніпелями виходів з високотехнологічної гарячепресованих латуні. Різьбове приєднання ніпелів безпосередньо до колектора ущільнено спеціальним клейовим герметиком анаеробного типу Loctite, який повністю безпечний для застос..
448.00 грн.
VTc.560.ne - це високоякісний латунний розподільник з нікелевим покриттям, який має на кінцях під'єднувальні різьбові патрубки під зовнішнє різьблення з одного боку, і під внутрішню різьбу з другої сторони. Колектор під воду марки VTc.560.NE додатково укомплектований вентилями для контролю витра..
654.08 грн.
Vtc.500.NE - це модель колектора під воду з високотехнологічної латуні з нікелевим зовнішнім покриттям від італійського товароізготовітеля VALTEC. Колектор Валтек купити можна для монтування в трубопровідних системах питної та побутової подачі гарячої та холодної води, в опалювальних системах, а ..
502.40 грн.
VTc.580.NE - якісний колектор компанії VALTEC, який використовується для еквівалентного розподілу витрат рідини до кожної споживчої точці. Колектор для води VTc.580.NE укомплектований відсічними кранами, що сприяють тому, що Ви зможете при необхідності відключати одне активне підключення без шк..
688.00 грн.
Колектори для води Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами