Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Групи швидкого монтажу Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Візок стрілка Valtec VT.VAR00.G це пристрій який розділяє і пов'язує між собою контури і джерела тепла, крім цього гідравлічна стрілка захищає котел від теплового удару. Комплект складається з повітрявідводчика , кульових кранів, термоманометр , термометра, а так само кронштейна для кріплен..
11,293.12 грн.
Візок стрілка Valtec VT.VAR05.SS це пристрій який розділяє і пов'язує між собою контури і джерела тепла, крім цього гідравлічна стрілка захищає котел від теплового удару. Комплект складається з повітрявідводчика , кульових кранів, термоманометр , термометра, а так само кронштейна для кріплен..
6,283.20 грн.
Колекторний модуль Valtec це незамінний прилад для організації опалення в приватних будинках , котеджах і комерційних об'єктах . Складається пристрій з набору максимально компактних та ізольованих модулів , необхідних для підключення до теплового джерела . Застосовується колек..
8,772.48 грн.
Насосний модуль Valtec VT.VAR10.G є компактні і теплоізольовані арматурні вузли, головним завданням яких є підключення високотемпературного контуру, такого як бойлера наприклад або пристрої для теплої підлоги, до колекторного модулю. Монтаж модуля здійснюється досить легко, потрібно лише прикрі..
11,667.84 грн.
Насосний модуль Valtec VT.VAR11.G є компактні і теплоізольовані арматурні вузли, головним завданням яких є підключення високотемпературного контуру, такого як бойлера наприклад або пристрої для теплої підлоги, до колекторного модулю. Монтаж модуля здійснюється досить легко, потрібно лише прикрі..
13,829.76 грн.
Насосний модуль з байпасом і триходовим клапаном VT.VAR20.G є компактні і теплоізольовані арматурні вузли, головним завданням яких є підключення високотемпературного контуру, такого як бойлера наприклад або пристрої для теплої підлоги, до колекторного модулю. Монтаж модуля здійснюється досить л..
16,616.64 грн.
Насосний модуль VT.VAR21.G є компактні і теплоізольовані арматурні вузли, головним завданням яких є підключення високотемпературного контуру, такого як бойлера наприклад або пристрої для теплої підлоги, до колекторного модулю. Монтаж модуля здійснюється досить легко, потрібно лише прикріпити моду..
16,931.20 грн.
Групи швидкого монтажу Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами