Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0
  0

Групи швидкого монтажу

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Компанія Tiemme виготовляє вироби для водотеплопостачання з початку 80 років. Сьогодні вона широко відома в світі і ми на собі можемо відчути переваги виробів Tiemme. Всі вироби виготовляються виключно на території Італії, що гарантує продукції надійність, висока якість, довговічність і абсолютн..
7,079.95 грн.
Візок стрілка Valtec VT.VAR00.G це пристрій який розділяє і пов'язує між собою контури і джерела тепла, крім цього гідравлічна стрілка захищає котел від теплового удару. Комплект складається з повітрявідводчика , кульових кранів, термоманометр , термометра, а так само кронштейна для кріплен..
11,293.12 грн.
Візок стрілка Valtec VT.VAR05.SS це пристрій який розділяє і пов'язує між собою контури і джерела тепла, крім цього гідравлічна стрілка захищає котел від теплового удару. Комплект складається з повітрявідводчика , кульових кранів, термоманометр , термометра, а так само кронштейна для кріплен..
6,283.20 грн.
Колекторний модуль Valtec це незамінний прилад для організації опалення в приватних будинках , котеджах і комерційних об'єктах . Складається пристрій з набору максимально компактних та ізольованих модулів , необхідних для підключення до теплового джерела . Застосовується колек..
8,772.48 грн.
Насосний модуль Valtec VT.VAR10.G є компактні і теплоізольовані арматурні вузли, головним завданням яких є підключення високотемпературного контуру, такого як бойлера наприклад або пристрої для теплої підлоги, до колекторного модулю. Монтаж модуля здійснюється досить легко, потрібно лише прикрі..
11,667.84 грн.
Насосний модуль Valtec VT.VAR11.G є компактні і теплоізольовані арматурні вузли, головним завданням яких є підключення високотемпературного контуру, такого як бойлера наприклад або пристрої для теплої підлоги, до колекторного модулю. Монтаж модуля здійснюється досить легко, потрібно лише прикрі..
13,829.76 грн.
Насосний модуль з байпасом і триходовим клапаном VT.VAR20.G є компактні і теплоізольовані арматурні вузли, головним завданням яких є підключення високотемпературного контуру, такого як бойлера наприклад або пристрої для теплої підлоги, до колекторного модулю. Монтаж модуля здійснюється досить л..
16,616.64 грн.
Насосний модуль VT.VAR21.G є компактні і теплоізольовані арматурні вузли, головним завданням яких є підключення високотемпературного контуру, такого як бойлера наприклад або пристрої для теплої підлоги, до колекторного модулю. Монтаж модуля здійснюється досить легко, потрібно лише прикріпити моду..
16,931.20 грн.
Якщо дана модель вам підходить, покупка Унібокс K-RTL Gross на сайті Remarm займе всього кілька секунд. На сайті вказані роздрібні ціни, для прорахунку вартості, надсилайте перелік товарів на пошту: Remarm@ukr.net. Для формування знижки на товар, а так само для отримання професійної консультації..
1,362.88 грн.
Групи швидкого монтажу

Група швидкого монтажу-це устаткування, що поставляється в змонтованому виді, що дозволяє значно заощадити час при складанні систем опалювання і гарячого водопостачання. До групи входять ключові вузли, які в стандартному випадку довелося б довго підбирати і монтувати. Групи швидкого монтажу ще називають насосними/гідромодулями. Загальне призначення устаткування, що входить в комплект,-забезпечення циркуляції гідроносія у виділеному контурі, контроль безпеки і, іноді-контроль температури.

Переваги устаткування :

 • фірмова теплоізоляція, виконана за формою виробів;
 • компактні розміри;
 • надійність в експлуатації;
 • велика кількість варіантів виконання під будь-які потреби.

Якщо купити готову групу швидкого монтажу з відповідними характеристиками, це позбавить від рутинної необхідності підбирати окремі елементи. У групі вже все передбачено з урахуванням необхідних нюансів.

Поширені елементи груп швидкого монтажу

Завдання і умови на кожному об'єкті різні, тому виробники гідромодулів завжди передбачають декілька конфігурацій і груп. Проте багато складових в них перетинаються. Наприклад, обов'язковим елементом будь-якого гідромодуля є замочні вузли. Вони відповідають за оперативне перекриття подання теплоносія. Вузли часто доповнюють термометрами.

Також в комплектацію устаткування включають зворотний клапан, що не дозволяє теплоносію в системі рухатися у зворотному напрямі. Клапан встановлюють в трубку.

Матеріали насосної групи-надійні і стійкі до корозії. Звичайно це бронза, латунь. Окрім характеристик довговічності, вони здатні забезпечувати міцність і термоустойчивость, відповідно до умов експлуатації. Матеріали приєднувальної трубки найчастіші-сталь або мідь.

Для зниження тепловтрат групи швидкого монтажу обладнали знімними теплоізоляційними кожухами. У кожухах передбачені необхідні отвори: наприклад, для контролю температури або управління насосним устаткуванням.

Варіанти виконання

Поширені варіації-групи з вузлами змішувачів і без, а також з теплообмінниками:

 1. Призначення варіантів зі змішувачами-установка в контури, які потребують підтримки температури носія за рахунок регульованого змішування.
 2. Група швидкого монтажу без змішувача не впливає на температурні характеристики носія. Її завдання-забезпечувати циркуляцію в системі, де немає обмежень по температурі.
 3. Устаткування з теплообмінниками встановлюють в ситуаціях, коли не можна допустити контакту між носієм в контурі котла і в отопительном системі.

У насосних груп може бути різна продуктивність-залежно від витрати і потужності контура. Від цієї характеристики залежать розміри групи і характеристики насоса, що входить в гідромодуль.

Зручна купівля насосної групи

На сайті РемАрматура можна купити групи швидкого монтажу в Києві від виробників Gross і Valtec. У нас представлені наступні види устаткування :

 • гідравлічна стрілка;
 • колекторний модуль;
 • насосний модуль;
 • унибокс;
 • теплоізоляція;
 • здвоєний ніпель.

Якщо є питання з приводу вибору-звертайтеся за експертною консультацією. Ми продаємо устаткування із зручною доставкою по киеву і Україні. Пропонуємо оптимальні ціни і комфортні умови для замовлення.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами