Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Діаметр
  0
 • Водопостачання
  0
  0
 • Країна
  0

Лічильники води Gidrotek Гидротек

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Лічильник гарячої води Гідротек здатний враховувати забір води температурою до 90 градусів. Лічильник розроблений зусиллями українських інженерів і випускається виключно в нашій країні. Міжповірочний інтервал для калібрування лічильника становить чотири роки. Після чого лічильник може використов..
391.36 грн.
Лічильник холодної води української компанії Gidrotek відрізняється надійністю, точністю і розумною ціною від своїх конкурентів. Лічильник здатний вести аудит води температурою до 40 градусів. Чи підлягає перевірці та опломбування раз в чотири роки, після чого лічильник знову можна використовува..
391.36 грн.
Лічильники води Gidrotek Гидротек

Лічильники для води-це економія. І економія досить серйозна. Як тільки громадяни нашої країни отримали можливість встановлювати лічильники комунальних послуг і сталі самі контролювати свої витрати на споживані ресурси, відтоді популярність лічильників для води росте і скоро досягне 100-процентного показника.

Ми встановлюємо лічильники для води, щоб заощадити свої гроші. Так чи варто переплачувати за самі лічильники? Який варіант вибрати із запропонованих моделей на ринку?

По-перше, лічильник має бути надійним. Навряд чи нас влаштує виріб, який має великий відсоток браку і цілком імовірно вийде з ладу через пару років посиленої експлуатації. По-друге, лічильник має бути точним. По-третє, лічильник для води не має бути дорогим, і бажано, щоб він був популярним і добре знайомим службам водоконтролю. Також добре якщо лічильник буде місцевого виробництва. Тобто буде добре адаптований для місцевих умов якості води і особливостей української водомережі.

Однією з кращих пропозицій на ринку стали лічильники для води Gidrotek. Вироблені в Україні лічильники для води Gidrotek завоювали довіру тисяч українських сімей і домогосподарств. Точні, недорогі і надійні лічильники Гидротек можна придбати і в нашому інтернет магазині РемАрматура.

А асортименті магазину є лічильники для води Hidrotech як для холодної, так і для гарячої води. Лічильники прості в установці і невибагливі в обслуговуванні. Купити лічильники Hidrotech можна в Києві або замовити доставку в межах України.

Подробиці доступні по наших телефонах, вказаних у верхній частині сайту РемАрматура.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами