КІП

Контрольні вимірювальні прилади, спрямовані на автоматизацію водопостачання, газопостачання і опалювання, украй активно застосовують технічні фахівці в промисловій області, а також звичайні майстри в побутових умовах.

Які КІП є самими затребуваним?

Сьогодні КІП і автоматика пропонується в неймовірно широкому асортименті, завдяки чому у кожного споживача буде можливість украй швидко вибрати те, в чому він так потребує:

  • Лічильники води. Для когось може здатися, що це контрольне вимірювальне устаткування застосовується для обліку кількості використовуваної води, але при цьому його основне завдання полягає в тому, щоб економити фінансові кошти. Як показують статистичні дані, встановлені лічильники води дозволяють щомісячно економити приблизно 25 відсотків в порівнянні з тими, у кого відсутній цей прилад.
  • Теплосчетчик. Йдеться про комплект приладів, що враховують (що реєструють) спожиту теплову енергію в системах водяного теплопостачання. Такі пристрої можна розділити по тому, який витратометр у них встановлений. Вони можуть бути механічними, ультразвуковими, вихровими, електромагнітними. Що стосується місця використання і тип даних, що синхронізуються, бувають квартирного і загальнобудинкового типу.
  • Манометр-ще один контрольний вимірювальний інструмент, що аналізує надмірний тиск. Оскільки ця величина буває різною, прилади також діляться на декілька видів. Існує багато сфер їх застосування. Це і металургійна промисловість, і будь-який механічний транспорт, і житлове, комунальне, сільське господарство, автомобілебудування і інші галузі.
  • Термометр. Є інженерним пристосуванням, ключове завдання якого-вимірювати температуру. Термометри широко застосовні в приладах побутового обслуговування і в промислових цілях, а також в інших галузях. Завдяки сучасним термометрам є можливість виміру температури навіть безконтактною методикою.
  • Термоманометр. Під час експлуатації різних систем промисловості і установок, точний контроль тиску газів і рідин вважається найважливішою умовою для безпечної і ефективної роботи. При цьому не завжди контроль тиску запобігає аварійній ситуації, адже зміни тиску зазвичай пов'язані зі зміною інших параметрів системи, приміром, температури рідини в ній.
  • Лічильник газу. Кожна людина або фірма, що займається діяльністю, безпосередньою пов'язаною з газоспоживанням, бажає контрольні вимірювальні прилади купити для зняття і передачі показань лічильника відповідним державним структурам. Це дозволить здійснювати виплати лише за реальне користування ресурсом.

Продаж контрольно-вимірювальних приладів на максимально вигідних умовах

Продаж контрольних вимірювальних приладів-це одна з сфер діяльності інтернет-магазину "РемАратура". Тут пропонується по-справжньому якісне інженерне устаткування для промислової і побутової сфери. Сюди можуть звертатися як роздрібні, так і оптові покупці.

Тепер ви зможете вимірювальні прилади купити в щонайширшому асортименті від кращих світових виробників за доступною вартістю. Кваліфіковані співробітники компанії допоможуть розрахувати і підібрати товари, а також розповідять про нюанси доставки по усій території України. Ми вже давно співпрацюємо з надійними виробниками, тому клієнти можуть бути упевнені в найвищій якості продукції, яка точно виправдає їх очікування. У разі виникнення питань дзвоніть менеджерам і консультуйтеся з ними. Удачі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами