Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Внутрішня каналізація Ostendorf

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Каналізаційна труба Ostendorf HT d 50 входить в серію труб для внутрішніх каналізаційних систем домашнього і громадського призначення. Ostendorf виготовляє труби з важкозаймистий поліпропілену, що дає можливість встановлювати дані труби навіть на пожежонебезпечних об'єктах. Прослужити така труба м..
24.32 грн.
Каналізаційна труба Ostendorf HT d 100 призначена для відводу стоків з унітазів домашнього та громадського призначення. Стійкий до гарячої і води і агресивних середовищ. Виготовлений по всім німецьким вимогам. Труба довговічна, термін її служби доходить до 100 років. При цьому у неї маленька вага ..
65.28 грн.
Каналізаційна труба Ostendorf HT d 32 для внутрішніх каналізаційних систем відрізняється міцністю і надійністю, термін служби доходить до 100 років. Вона з легкістю перенесе температуру в 90 градусів, при цьому не втрачаючи своїх властивостей. Стійкість до хімічних матеріалів дозволить проводити ч..
21.44 грн.
Каналізаційна труба Ostendorf HT d 40 виготовлена ​​виключно з високоякісних і екологічно чистих матеріалів. Завдяки рівній поверхні, всередині труби не зможуть відкластися нарости, а так само грибкові та бактеріальні колонії. Для монтажу даної труби вам не знадобиться спеціальні кріплення, досить..
21.44 грн.
HTAM - муфта насадна з ущільнювальною манжетою виготовлена ​​з поліпропілену. Муфта здатна витримати температуру в 100 градусів. Відмінно підійде для пральних і посудомийних машин з високотемпературним зливом води. Якщо дана модель вам підходить , купити HTAM - муфта насадна з ущільнюва..
121.28 грн.
Хрестовина HTDA 67 ° для внутрішньої каналізації отвечвает всім необхідним вимогам, вона стійко переносить високу температуру, а так само застосовується для агресивних середовищ в діапазоні від pH 2 до pH 12. Якщо дана модель вам підходить , купити HTDA - хрестовину Ostendorf HT ..
156.48 грн.
HTED - хрестовина кутова це каналізаційний фітінг для житлових і не житлових трубопроводів. Ця хрестовина позбавить вас від протікання, а так само від неприємного запаху протягом усього терміну використання. Виготовлений у Німеччині. Якщо дана модель вам підходить , купити HTED - хрестови..
1,595.52 грн.
HTEM - труба з розтрубом Ostendorf для каналізаційних систем всередині будівель, відрізняється високим німецькою якістю. Виконана з поліпропілену, завдяки чому, захищена від протікання і корозії. Виріб з легкістю витримує високі температури, ще одним плюсом даної труби є те, що вона пожаробезопа..
123.84 грн.
HTL - муфта довга (патрубок компенсаційний) призначена виключно для внутрішніх каналізаційних комунікацій. Виготовлена ​​з якісних матеріалів, що істотно продовжить термін служби виробу. Якщо дана модель вам підходить , купити HTL - муфту довгу Ostendorf HT Києві , ви может..
56.96 грн.
Заглушка від Ostendorf використовується в каналізаційних системах. Підходить до труб різних розмірів, виготовлена ​​з поліпропілену. Гарантія від виробника - 5 років. Якщо дана модель вам підходить , купити HTM - заглушку Ostendorf HT Києві , ви можете в нашому інтернет маг..
16.00 грн.
HTMM - муфта подвійна (дворозтрубна) розроблена спеціально для каналізаційних систем всередині будівель. Має високу термостійкість, забезпечує непроникність з'єднань. Якщо дана модель вам підходить , купити HTMM - муфту подвійну Ostendorf HT Києві , ви можете в нашому інтерн..
26.88 грн.
HTR - перехід ексцентричний виготовлений виключно з екологічно чистих матеріалів і з легкістю переносить температурний режим в 100 градусів. Своєрідна конструкція, а так само кільця ущільнювачів захищають виріб від протікання. Гарантія 5 років. Якщо дана модель вам підходить , купити ..
29.44 грн.
HTRE - ревізія призначена для каналізацій, оснащена кільцями ущільнювачів. Впливає з агресивними і стічними водами, не піддається каррозіі, захищений від наростів. Виготовлений у Німеччині. Якщо дана модель вам підходить , купити HTRE - ревізію Ostendorf HT Києві , ви можете в нашо..
105.60 грн.
HTU - муфта насувна (ремонтна) виконана з поліпропілену, підходить для каналізаційних систем з температурою не вище 100 градусів, робочий тиск - 0.5 Бар. Якщо дана модель вам підходить , купити HTU - муфту насувну Ostendorf HT Києві , ви можете в нашому інтернет магазині Remarm..
33.28 грн.
HTUG - перехід на чавунну трубу для каналізаційних систем. Ізготвлен з екологічно чистих матеріалів, при цьому стійко переносить хімічні речовини. Має високу вогнестійкість - до 100 градусів. Гарантія - 5 років. Якщо дана модель вам підходить , купити HTUG - перехід на чавунну трубу ..
47.68 грн.
НТEA - трійник 45 ° Ostendorf HT використовується в каналізаційних системах. Застосуємо для високих температурних режимів, не боїться каррозіі. При правиль ної експлуатації прослужить близько 100 років. Якщо дана модель вам підходить , купити НТEA - трійник 45 ° в Києві , в..
41.28 грн.
НТEA - трійник 67 ° Ostendorf HT складається з двох розтрубів, які підключені до основного водопостачання. Виготовлений з новітніх матеріалів, завдяки яким повністю шумоізорлірован. Якщо дана модель вам підходить , купити НТEA - трійник 67 ° в Києві , ви можете в нашому інтер..
41.28 грн.
Трійник 87 ° від Ostendorf повністю відповідають європейським нормам якості, він оснащений двома розтрубами, які підключаються до центрального водопостачання та дають можливість підключити до нього периферійних трубу. Чи можливо застосувати для каналізацій і вентиляцій. Якщо дана модель ва..
36.80 грн.
HTV - відведення 15 ° застосовується для водовідведення в системах каналізацій, дощових каналізацій і вентиляцій. Виготовлений з новітніх і високакачественних матеріалів, завдяки яким захищений від впливу гарячої води, а так само забезпечує безшумну роботу. Якщо дана модель вам підходить , ..
21.44 грн.
НТВ - відведення 30 ° Ostendorf HT, іншими словами чаклують призначене для водовідведення під кутом 30 °. Застосовується для агресивних середовищ в діапазоні від pH 2 до pH 12 Якщо дана модель вам підходить , купити НТВ - відведення 30 ° в Києві , ви можете в нашому інтер..
21.44 грн.
НТВ - відведення 45 ° Ostendorf HT відводить воду в системі каналізації. Застосуємо для температурних режимів до 100 градусів у побутовій, дощової каналізації. Виготовлений в Німеччині Якщо дана модель вам підходить , купити НТВ - відведення 45 ° в Києві < / span> , ви можете в наш..
21.44 грн.
НТВ - відведення 67 ° Ostendorf HT виготовлена ​​відповідно до світових вимог і стандартів. Виготовлений з поліпропілену, приблизний термін служби - 100 років Якщо дана модель вам підходить , купити НТВ - відведення 67 ° в Києві , ви можете в нашому інтернет магазині Rema..
21.44 грн.
НТВ - відведення 67 ° Ostendorf HT відводить воду в системах каналізації всередині будівель. Розрахований на температурний режим до 100 градусів. Кут - 87 °. Якщо дана модель вам підходить , купити НТВ - відведення 87 ° в Києві , ви можете в нашому інтернет магазині Rema..
21.44 грн.
Каналізаційна труба HGTL без розтруба від Ostendorf, завдяки своїм технічним характеристикам не піддається каррозіі, а так само захищена від наростів. Труба безшумна в роботі, а так само може бути застосована для всіх каналізаційних ліній. Розміри: 100 х 3000 мм. Якщо дана модель вам підходи..
999.68 грн.
Внутрішня каналізація Ostendorf

Главным рынком сбыта высокотемпературных (НТ) изделий является Германия, но при этом продукция Ostendorf поставляется также во многие страны мира. 
В отличие от обычной программы продукции для наружной канализации (KG), эти изделия производятся не из ПВХ, а из полипропилена по технологии полнотелых труб со сплошной стенкой. Специально разработанное для этой системы и запатентованное уплотнение завершает эту программу.
Предприятие сертифицировано по DIN EN ISO 9001и DIN EN ISO 14001и имеет на свою продукцию не только различные допуски к применению от Немецкого института строительной техники, но и многочисленные допуски и сертификаты для других стран.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами