Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
 • Вид
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна
  0
  0

Внутрішня каналізація

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Каналізаційна труба Ostendorf HT d 50 входить в серію труб для внутрішніх каналізаційних систем домашнього і громадського призначення. Ostendorf виготовляє труби з важкозаймистий поліпропілену, що дає можливість встановлювати дані труби навіть на пожежонебезпечних об'єктах. Прослужити така труба м..
22.19 грн.
Каналізаційна труба Ostendorf HT d 100 призначена для відводу стоків з унітазів домашнього та громадського призначення. Стійкий до гарячої і води і агресивних середовищ. Виготовлений по всім німецьким вимогам. Труба довговічна, термін її служби доходить до 100 років. При цьому у неї маленька вага ..
59.57 грн.
Каналізаційна труба Ostendorf HT d 32 для внутрішніх каналізаційних систем відрізняється міцністю і надійністю, термін служби доходить до 100 років. Вона з легкістю перенесе температуру в 90 градусів, при цьому не втрачаючи своїх властивостей. Стійкість до хімічних матеріалів дозволить проводити ч..
19.56 грн.
Каналізаційна труба Ostendorf HT d 40 виготовлена ​​виключно з високоякісних і екологічно чистих матеріалів. Завдяки рівній поверхні, всередині труби не зможуть відкластися нарости, а так само грибкові та бактеріальні колонії. Для монтажу даної труби вам не знадобиться спеціальні кріплення, досить..
19.56 грн.
HTAM - муфта насадна з ущільнювальною манжетою виготовлена ​​з поліпропілену. Муфта здатна витримати температуру в 100 градусів. Відмінно підійде для пральних і посудомийних машин з високотемпературним зливом води. Якщо дана модель вам підходить , купити HTAM - муфта насадна з ущільнюва..
110.67 грн.
Хрестовина HTDA 67 ° для внутрішньої каналізації отвечвает всім необхідним вимогам, вона стійко переносить високу температуру, а так само застосовується для агресивних середовищ в діапазоні від pH 2 до pH 12. Якщо дана модель вам підходить , купити HTDA - хрестовину Ostendorf HT ..
142.79 грн.
HTED - хрестовина кутова це каналізаційний фітінг для житлових і не житлових трубопроводів. Ця хрестовина позбавить вас від протікання, а так само від неприємного запаху протягом усього терміну використання. Виготовлений у Німеччині. Якщо дана модель вам підходить , купити HTED - хрестови..
1,455.91 грн.
HTEM - труба з розтрубом Ostendorf для каналізаційних систем всередині будівель, відрізняється високим німецькою якістю. Виконана з поліпропілену, завдяки чому, захищена від протікання і корозії. Виріб з легкістю витримує високі температури, ще одним плюсом даної труби є те, що вона пожаробезопа..
113.00 грн.
HTL - муфта довга (патрубок компенсаційний) призначена виключно для внутрішніх каналізаційних комунікацій. Виготовлена ​​з якісних матеріалів, що істотно продовжить термін служби виробу. Якщо дана модель вам підходить , купити HTL - муфту довгу Ostendorf HT Києві , ви может..
51.98 грн.
Заглушка від Ostendorf використовується в каналізаційних системах. Підходить до труб різних розмірів, виготовлена ​​з поліпропілену. Гарантія від виробника - 5 років. Якщо дана модель вам підходить , купити HTM - заглушку Ostendorf HT Києві , ви можете в нашому інтернет маг..
14.60 грн.
HTMM - муфта подвійна (дворозтрубна) розроблена спеціально для каналізаційних систем всередині будівель. Має високу термостійкість, забезпечує непроникність з'єднань. Якщо дана модель вам підходить , купити HTMM - муфту подвійну Ostendorf HT Києві , ви можете в нашому інтерн..
24.53 грн.
HTR - перехід ексцентричний виготовлений виключно з екологічно чистих матеріалів і з легкістю переносить температурний режим в 100 градусів. Своєрідна конструкція, а так само кільця ущільнювачів захищають виріб від протікання. Гарантія 5 років. Якщо дана модель вам підходить , купити ..
26.86 грн.
HTRE - ревізія призначена для каналізацій, оснащена кільцями ущільнювачів. Впливає з агресивними і стічними водами, не піддається каррозіі, захищений від наростів. Виготовлений у Німеччині. Якщо дана модель вам підходить , купити HTRE - ревізію Ostendorf HT Києві , ви можете в нашо..
96.36 грн.
HTU - муфта насувна (ремонтна) виконана з поліпропілену, підходить для каналізаційних систем з температурою не вище 100 градусів, робочий тиск - 0.5 Бар. Якщо дана модель вам підходить , купити HTU - муфту насувну Ostendorf HT Києві , ви можете в нашому інтернет магазині Remarm..
30.37 грн.
HTUG - перехід на чавунну трубу для каналізаційних систем. Ізготвлен з екологічно чистих матеріалів, при цьому стійко переносить хімічні речовини. Має високу вогнестійкість - до 100 градусів. Гарантія - 5 років. Якщо дана модель вам підходить , купити HTUG - перехід на чавунну трубу ..
43.51 грн.
НТEA - трійник 45 ° Ostendorf HT використовується в каналізаційних системах. Застосуємо для високих температурних режимів, не боїться каррозіі. При правиль ної експлуатації прослужить близько 100 років. Якщо дана модель вам підходить , купити НТEA - трійник 45 ° в Києві , в..
37.67 грн.
НТEA - трійник 67 ° Ostendorf HT складається з двох розтрубів, які підключені до основного водопостачання. Виготовлений з новітніх матеріалів, завдяки яким повністю шумоізорлірован. Якщо дана модель вам підходить , купити НТEA - трійник 67 ° в Києві , ви можете в нашому інтер..
37.67 грн.
Трійник 87 ° від Ostendorf повністю відповідають європейським нормам якості, він оснащений двома розтрубами, які підключаються до центрального водопостачання та дають можливість підключити до нього периферійних трубу. Чи можливо застосувати для каналізацій і вентиляцій. Якщо дана модель ва..
33.58 грн.
HTV - відведення 15 ° застосовується для водовідведення в системах каналізацій, дощових каналізацій і вентиляцій. Виготовлений з новітніх і високакачественних матеріалів, завдяки яким захищений від впливу гарячої води, а так само забезпечує безшумну роботу. Якщо дана модель вам підходить , ..
19.56 грн.
НТВ - відведення 30 ° Ostendorf HT, іншими словами чаклують призначене для водовідведення під кутом 30 °. Застосовується для агресивних середовищ в діапазоні від pH 2 до pH 12 Якщо дана модель вам підходить , купити НТВ - відведення 30 ° в Києві , ви можете в нашому інтер..
19.56 грн.
НТВ - відведення 45 ° Ostendorf HT відводить воду в системі каналізації. Застосуємо для температурних режимів до 100 градусів у побутовій, дощової каналізації. Виготовлений в Німеччині Якщо дана модель вам підходить , купити НТВ - відведення 45 ° в Києві < / span> , ви можете в наш..
19.56 грн.
НТВ - відведення 67 ° Ostendorf HT виготовлена ​​відповідно до світових вимог і стандартів. Виготовлений з поліпропілену, приблизний термін служби - 100 років Якщо дана модель вам підходить , купити НТВ - відведення 67 ° в Києві , ви можете в нашому інтернет магазині Rema..
19.56 грн.
НТВ - відведення 67 ° Ostendorf HT відводить воду в системах каналізації всередині будівель. Розрахований на температурний режим до 100 градусів. Кут - 87 °. Якщо дана модель вам підходить , купити НТВ - відведення 87 ° в Києві , ви можете в нашому інтернет магазині Rema..
19.56 грн.
Внутрішня каналізація
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами