Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Діаметр
  0
  0
 • Країна
  0

Трапи Viega

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Трап Advantix Viega - це горизонтальний душовою трап, який широко використовується в сантехнічних системах побутового призначення. Душовою трап Viega високоякісний елемент системи відводу води, який характеризується відмінними показниками міцності, надійності, довговічності і пройшов контроль якост..
2,004.70 грн.
Компенсатор висоти Viega модельного ряду Advantix - це високоякісний елемент регулювання трапа по висоті. Купити компенсатор висоти Viega можна для використання в установках з побутовими стічними водами, але є можливість короткочасного зливу гарячої води, температура якої нижче 95 ° С. Мінімальн..
544.45 грн.
Трап для душа з вертикальним випуском Advantix Viega - це універсальний пристрій, який застосовується для високоефективного відведення гідрорідин, в тому числі і води, з поверхонь підлогового типу в душових та інших спеціальних місцях. Душовою трап Viega вважається комбінаційної сантехнічної ус..
2,004.70 грн.
Advantix Viega марки 557119 - це універсальний трап горизонтального типу для ванних кімнат і душових зон. Трап для ванної Viega укомплектований фланцем ізоляції, легкознімним гідрозатворів, регульованою обертається по висоті насадкою, гратами з високотехнологічної нержавіючої сталі розміром 10 * 10..
778.45 грн.
Трап Виега Advantix марки 557140 - це високоякісний трап, який широко використовується для внутрішнього водовідведення і прихованого монтажу в сантехнічних установках душових і ванних кімнат побутових і складських приміщень. Душовий трап Viega купити рекомендується тому, що він має надійну, а..
951.20 грн.
Advantix Viega 557188 ​​- це трап вертикального типу, який виступає водоприймальних пристроєм у внутрішніх трубопроводах каналізаційної системи. Трап для ванної кімнати Viega конструктивно являють собою площину сітчастого типу з сифоном, куди відбувається злив води. Трап для ванни 557188 ​​вигото..
1,956.20 грн.
Advantix Viega 583224 - це трап для ванної кімнати вертикального типу, який укомплектований сухим затвором. Трап Advantix Viega - це проста зливна конструкція, яка має широкі функціональні можливості. Завдяки трапу для ванної Viega відбувається транспортування зливний рідини прямо в стояк каналі..
1,269.44 грн.
Трап для ванної кімнати з сухим затвором Advantix Viega - це пристрій горизонтального типу, яке виконує функцію прямолінійного зливу водного потоку безпосередньо в стояк каналізаційної системи. Це сприяє тому, що сухий трап для ванної виключає появу вогкості, що призводить до розвитку грибкових у..
1,269.44 грн.
Універсальний трап для підвалів Kellermeister з saws, випуском від німецької торгової марки Viega призначений для установки в душовій, пральні або спа-зоні, а також в котельних побутового призначення. Наявність простий, але в теж час якісної і міцної конструкції, сприяє тому, що підвальний трап лег..
638.97 грн.
Трапи Viega
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами