Каналізація

В процесі зведення будинку необхідно завжди робити особливий акцент на якісній каналізації, ключовою частиною якої з упевненістю можна назвати труби для каналізації. Ці вироби з пластика стали особливо популярними на території Європи, мають щонайширшу сферу застосування. Відрізняються екологічністю, довговічністю, легкістю, а також продаються за адекватною вартістю. Вони використовуються як для внутрішніх, так і зовнішніх систем. Захищені від утворення іржі, їх легко порізати, мають стійкість до агресивної грунтової дії.

Переваги каналізаційних труб

Перш ніж монтувати пластикові каналізаційні труби, треба вивчити основні достоїнства цього матеріалу. Серед них відразу можна виділити:

  • Невелика вага.
  • Легкість складання.
  • Зносостійкістю.
  • Дешева ціна.

Пластик в рази легше за чавунні вироби. Якщо для транспортування труб з чавуну треба користуватися спеціальними підйомними пристосуваннями, то з пластиковими трубами легко впорається одна людина. Чавунна конструкція, особливо та, монтаж якої відбувається вертикально, збирати досить-таки скрутно, при цьому складання пластикового устаткування швидко проводиться самостійно. В даному випадку усі елементи набагато простіше з'єднуються, не треба користуватися спеціальними приладами і інструментами. В результаті процес складання каналізаційної системи не займе надто багато часу.

Багато хто вибирає каналізаційні труби пластикові із-за їх антикорозійних властивостей і довговічності. Що стосується гарантії виробника на вироби, то вона дорівнює 50 рокам. Якщо ж умови експлуатації будуть сприятливими, вони прослужать усі 100 років.

Під час виробництва подібних виробів відсутня необхідність в сталеплавильних і спеціальних механізмах, тому і собівартість устаткування досить низька. Витрати на транспортування пластикових деталей також вважаються цілком доступними.

Основні види каналізаційних труб

Сучасні каналізаційні труби діляться на:

  • Вироби внутрішньої каналізації. Створюються з ПВХ або поліпропілену в сірому відтінку. Матеріали відрізняються стійкістю до дії гарячої води, агресивних середовищ, мають тривалу вогнестійкість. Застосовуються для водовідведення усередині будівель, побутової каналізації, вентиляції і дощової каналізації.
  • Вироби зовнішньої каналізації. Основа для виготовлення-твердий полівінілхлорид без наповнювачів і пластифікаторів. Їх частенько роблять в рудо-коричневому відтінку. Застосовуються для того, щоб відводити стоки поза будівлями, постійна температура яких знаходиться в межах 35-40 градусів за Цельсієм. Сам трубопровід закладають в землю мінімум на 0.8, максимум на 6 метрів.
  • Безшумна каналізація. В якості матеріалу для виробництва виступає поліпропілен, виконаний у білому або світло-сірому відтінку. Призначається для того, щоб відводити побутові стоки і хімічно агресивні стічні води. Механічні і акустичні характеристики дозволяють трубам поглинати звуки, які видаються водою під час зливу. Використовуються в різних надземних областях.

Де краще купувати високоякісні каналізаційні труби?

Купувати труби каналізаційні рекомендується в інтернет-магазині Remarm. Тут кожен зможе розраховувати на:

  • Адекватні ціни. Компанія активно співпрацює з багатьма виробниками, тому не вимушена взаємодіяти з постачальниками. Це дозволяє встановлювати низьку вартість на товари.
  • Великий асортимент. Після ознайомлення з солідним каталогом клієнти без зусиль підберуть для себе оптимальну модель, яка прекрасно виконує свої основні функції.
  • Гарантія якості. Труби пластикові каналізаційні сертифіковані і мають паспорти якості.

Якщо клієнтові складно самостійно підібрати труби каналізаційні Київ, він завжди може зв'язатися з грамотними менеджерами компанії і проконсультуватися з ними.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами