Фільтр товарів
  • Производитель
    0
    0
  • Країна
    0

Різаки для труб Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Ні для кого не секрет, що коли проводяться будь-які сантехнічні операції, виникає необхідність різання труб, і без особливого інструменту просто не обійтися. Ножиці для різання труб серії VTm.394.0 від торгової марки VALTEC широко використовуються, як в побутових умовах, так і при сантехнічних ..
233.28 грн.
Високоякісні ножиці виробництва Італія від визнаного у всьому світі товароізготовітеля VALTEC застосовується для ручного розрізання труб з металлополимеров і пластика, діаметральні розміри яких не більше 4 см. Процес обрізання труби за допомогою ножиць VTm.395.0 відбувається під прямим кутом. Но..
447.68 грн.
Висічення труб з металопластику - це дуже примітивний, але важливий процес в сантехнічних роботах. З огляду на простоту конструкції металопластикових труб, для акуратного їх розрізу, бажано купити різак для труб . В іншому випадки тендітна конструкція може пошкодиться і буде не придатною для монта..
1,474.88 грн.
Найчастіше для прокладки трубопроводу, або його ремонту потрібно застосування спеціального інструменту для різання труб. Труборіз від ТМ Valtec серії VTm.397.0- це високоякісний сантехнічний інструмент, який без особливих зусиль дозволить виконати поперечний переріз труб діаметральні розмірів д..
815.04 грн.
Різаки для труб Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами