Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
 • Країна
  0
  0

Системи зворотного осмосу Biosystems

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
BIO + systems RO-50-SL01-NEW - це високоякісний фільтруючий прилад, в основі якого лежить принцип зворотного осмосу. Головним завданням зворотного осмосу є глибоке очищення і підготовка водопровідної води до побутового застосування і питва. Система зворотного осмосу відгуки від споживачів отри..
5,399.42 грн.
Універсальна фільтруюча система RO-50-SL03-NEW - це високоефективне обладнання, яке використовується в системах побутової водоподачи. Система зворотного осмосу укомплектована високоякісним насосом, який бореться з перепадами тиску всередині труб комунального водопроводу. Насосні установки від ТМ ..
7,187.71 грн.
RO-50-SL03M-NEW - це інноваційна, прогресивна і ефективна система фільтрації води, яка застосовується для пиття та інших побутових цілей. Особливістю RO-50-SL03M-NEW системи є те, що Ваш будинок буде забезпечений чистою, а головне корисною водою, незалежно від показників внутрітрубної тиск в си..
7,805.95 грн.
RO-100-FFA серії Elegant - це сучасна Надефективна система зворотного осмосу, яка виконує поглиблену фільтрацію неочищеної водопровідної води в п'ять етапів. Три перші етапи первісної очищення води, за допомогою системи RO-100-FFA, проходять завдяки стандартним фільтраційним картриджам, два з них в..
11,511.55 грн.
Система фільтрів RO-200G-H07 застосовується для очищення побутової води, і, як наслідок, отримання високоякісної води для пиття. Для ефективного очищення води фільтрами RO-200G-H07 використовується спосіб зворотного осмосу, завдяки чому проходить повноцінна фільтрація водопровідної води від всіляки..
9,593.09 грн.
RO-400G-P01 - це ексклюзивний варіант фільтрує системи зворотного осмосу, яка відрізняється підвищеними параметрами продуктивності і не має аналогів серед даних виробів. Особливістю даної системи є укомплектованість її двома мембранами ултрафільтраціі і двома універсальними насосами для вирівнюв..
19,124.35 грн.
RO-50-FF - це добротна система зворотного осмосу, яка проводить пятиуровневую фільтрацію води, і укомплектована легкознімними картриджами очищення. Система RO-50-FF часто монтується під мийку, і сприяє очищення забрудненої водопровідної води на 99% від шкідливих домішок різної модифікації. Г..
8,603.14 грн.
RO-50-FFA - якісна ультрафільтрірующая система зворотного осмосу з п'ятьма рівнями послідовної очищення води, укомплектована універсальної американської мембраною Filmtec і байонетні картриджами. Високі показники продуктивності та ефективності роботи даного п'ятикомпонентної фільтра зробили їх ..
10,459.39 грн.
RO-50-SL02M-NEW - шестирівневу очисна система, яка виконує три ступені первинного очищення води, фільтрацію води мембраною зворотного осмосу, а також доочищення і мінералізацію високоякісним пост-фільтром і мінералізатором. Особливістю даної моделі системи зворотного осмосу є наявність підвищує ..
9,387.26 грн.
RO-600G-P01 - це система зворотного осмосу проточного типу, укомплектована двома сверхкачественние мембранами. Дана модель зворотного осмосу не має резервуара накопичення, так як його ефективності роботи і наявності пятиуровневой системи фільтрації цілком достатньо для очищення навіть самої забрудн..
20,486.02 грн.
RO-50-SL01M-NEW - це високоефективна система зворотного осмосу без насоса з ультрафільтраційний мембраною від відомого американського виробника Filmtec, укомплектована додатковим фільтрує пристроєм - мінералізатором. Система RO-50-SL01M-NEW виконана з високотехнологічних і міцних матеріалів, від..
5,803.01 грн.
Високоякісна система RO-50-SL02-NEW є сучасним інноваційним обладнанням, яке проводить фільтрацію води в системах водоподачі комунального типу. Слід врахувати, що даний вид систем зворотного осмосу відрізняється підвищеними параметрами продуктивності та якості, для повноцінної і безперебійної праце..
8,763.65 грн.
H07UF BIO + systems - це компактна система ультрафільтрації, яка проводить очистку води в п'ять етапів. Для даної системи ультрафільтрації характерна висока продуктивність роботи і ідеальна ступінь фільтрації питної води. Варто позначити, що система H07UF укомплектована високоякісної мембраною підв..
3,624.19 грн.
Системи зворотного осмосу Biosystems
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами