Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
 • Країна
  0

Багатоступінчасті фільтри Biosystems

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
L03 BB - побутова фільтруюча система, укомплектована спеціальним манометром, яка проводити процес очищення води, яка подається з централізованого водопроводу, в три етапи. Купити систему очищення води моделі L03 BB від сінгапурського товароізготовітеля Bio Systems можна для настінного монтажу..
7,267.20 грн.
SL 204 NEW - це високоефективна система очищення питної води, яка характеризується високими показниками корисної дії і економністю. Даний вид фільтруючого пристрою прекрасно себе зарекомендував для використання в системах подачі води з комунальної трубопровідної магістралі і нейтралізує в поставляє..
1,502.98 грн.
SL404-NEW - це чотирирівнева система очищення води від сінгапурського виробника Bio Systems. Дана фільтруюча система широко застосовується в побутових і комунальних трубопровідних магістралях з високими показниками забрудненості води. Головною відмітними рисами побутової системи очищення SL404-N..
1,620.48 грн.
Bio + systems SL103 - це високоефективна трирівнева система очищення водопровідної води, яка доставляється в будинок з централізованої системи водопостачання, від різноманітних хімічних домішок і забруднень: хлорвмісних домішок, хімічних сполук, заліза, сольових добавок та інших шкідливих хімелеме..
1,021.06 грн.
SL303-NEW Bio Systems - це багатоступінчастий фільтруючий елемент проточного типу, який є недорогою, доступною кожному і функціональної моделлю системи очищення води. Варто зазначити, що система очищення води купити яку пропонується у нас на сайті укомплектована високоякісним краником на мийку. ..
1,363.58 грн.
Багатоступінчасті фільтри Biosystems
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами