Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0
  0
 • Країна
  0

Фільтри самоочисні Valvo

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Фільтр Нейлон від Valvo дозволяє не тільки очистити газ, транспортує по трубах, а й зробити запірну арматуру 100% герметичній. Крім цього, підвищиться зносостійкість при використанні фільтра, а газ буде без пилу, іржі, смолистих речовин і інших домішок. Функціонування витратоміра (лічильника і ді..
109.44 грн.
Сітка VALVO використовується зі зворотним клапаном в системах водопостачання і здійснює первинну фільтрацію води від піску, глини, іржі, мікроорганізмів, хімічних елементів і інших частинок. Вона виготовляється з нержавіючої сталі, а ущільнювачі з нейлону. Сітка необхідна для нормальної працездат..
9.92 грн.
Фільтр VALVO зі спускніка - незамінний помічник для грубої очистки холодної і гарячої води в приватних будинках і квартирах людей, які піклуються про своє здоров'я і своєї сім'ї, так як крім видимих ​​забруднень (води від частинок піску, глини, іржі, мікроорганізмів, хімічних елементів і іншого), ..
604.16 грн.
Фільтр Валве встановлюється на трубопроводах, які транспортують газоподібним середовищем і є своєрідним бар'єром для бруду, пилу, механічних домішок, крапельної вологи, металевої стружки і інших можливих твердих домішок, які знаходяться в трубопроводі (наприклад, дрібних частинок або уламків). В..
78.40 грн.
Фільтри самоочисні Valvo
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами