Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
 • Країна
  0
  0
  0

Фільтри самоочищающие

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Фільтр GROSS зі спускніка і зганяючи 15 1/2 " і 20 3/4 " просто незамінний якщо є проблема з нестачею чистої води, так як він відмінно справляється зі своїм завданням. Він забезпечує грубу очистку холодної і гарячої води від частинок піску, глини, іржі, мікроорганізмів, хімічних елементів і інш..
947.20 грн.
У нас на сайті представлений механічний фільтр очищення VT.389.N з внутрішнім різьбленням. Він є промивним, каскадним, забезпечує механічну фільтрацію холодної і гарячої рідини. У міру накопичення забруднень його можна легко почистити, не витягуючи сітчасті вставки, виготовлені з нержавіючої стал..
584.96 грн.
Фільтр промивної Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний дизайн вироб..
746.77 грн.
Фільтр промивної з манометром Profactor Компанія Profactor - це сукупність новітніх технологій та висококласних фахівців, завдяки такому тандему, виходить надійна і якісна продукція служить багато років. Головною відмінною рисою компанії є якісна продукція, а візитною карткою став незвичайний..
961.61 грн.
Запірна арматура Fado присутній на ринку України близько 8 років. Продукція даного виробника якістю і надійністю заслужила довіру споживача. Вся продукція Fado виготовляється на новітньому обладнанні та перед випуском в продаж проходить ретельні випробування. Для виготовлення продукція використову..
2,226.40 грн.
Компанія Tiemme виготовляє вироби для водотеплопостачання з початку 80 років. Сьогодні вона широко відома в світі і ми на собі можемо відчути переваги виробів Tiemme. Всі вироби виготовляються виключно на території Італії, що гарантує продукції надійність, висока якість, довговічність і абсолютн..
1,382.79 грн.
Компанія Tiemme виготовляє вироби для водотеплопостачання з початку 80 років. Сьогодні вона широко відома в світі і ми на собі можемо відчути переваги виробів Tiemme. Всі вироби виготовляються виключно на території Італії, що гарантує продукції надійність, висока якість, довговічність і абсолютн..
1,328.12 грн.
Фільтри самоочищення RBM - це універсальне пристосування, яке не тільки очищає вашу воду, а й самостійно скидає таке накопичення. Пристрій може бути застосовано до систем з температурою не вище 100 градусів і тиском не вище 16 Бар. Корпус виготовлений з латунного сплаву, а картридж з сіткою зі ста..
1,357.57 грн.
Завдяки особливій конструкції, фільтруючий елемент VT.0117.N з нержавіючої сталі забезпечує якісне очищення (призначений для води, повітря, масла, рідких вуглеводів і т.д.). Перша внутрішня сітка складається з осередків в 1000 мкм, а друга зовнішня з 250. Сварка елементів виконана електроконтакт..
50.24 грн.
Фільтри самоочищающие

Якщо довгий час використати одні і ті ж фільтри, вони в результаті засмітяться. Доведеться займатися їх промиванням або заміною-це дуже витратні процеси, які явно не приносять задоволення людям. Благо, є вигідніший варіант. Фільтри самоочищаються є сучасними моделями, в яких засипний матеріал промивається від бруду солідним водяним натиском. Вони мають величезний попит і вже давно змогли непогано зарекомендувати себе.

Принцип роботи фільтрів, що самоочищаються, і їх переваги

Найбільш поширеними пристроями є сітчасті-вода в даному випадку проходить через сітчасту колбу. Вона, у свою чергу, сприяє затриманню механічних включень. З часом сіткова поверхня покривається значним шаром бруду. Із-за нього утруднюється прохід води і зменшується системний натиск. Простим способом ліквідації забруднення стане ліквідація сітки з фільтру і промивання її під водою, після чого вона встановлюється назад на своє місце. Це досить-таки прості дії, але на них йде надто багато часу.

Саме тому рекомендується фільтри самоочищаються купити в Києві, здатні позбавитися від бруду практично в автоматичному режимі. Вони працюють таким чином: відбувається відкриття спеціального зливного крану, а потік води змиває бруд з сітки. Для повноцінного функціонування промивання в процесі установки робиться спеціальний канал, що відводить. При його відсутності встановлюється місткість під зливний отвір фільтру. Проте в останньому варіанті не вийде добитися повністю автоматичного промивання.

Фільтри самоочищаються промисловий з манометром відрізняються великою кількістю безперечних переваг :

 • Істотно скорочується процес обслуговування приладів, економиться час.
 • Оскільки потреба в змінних картріджах пропадає, а елемент фільтрації служить тривалий термін, вдається заощадити і фінанси.
 • Під час промивання не потрібно перекриття води, система здатна функціонувати у безперервному режимі.
 • Можлива заміна того, що фільтрує елемент на оптимальну модель, приміром, дрібну сітку.

Продаж фільтрів, що самоочищаються, на вигідних умовах

Головне завдання співробітників інтернет-магазину "РемАрматура" полягає в тому, щоб український споживач вирішив самі різні завдання : підібрав якісну продукцію, на сто відсотків що відповідає його вимогам, фінансовим можливостям, а також виконав монтаж і установку, отримав технічне обслуговування, ремонт і модернізацію придбаних у нас фільтрів.

У компанії не лише продаються фільтри, що самоочищаються, але і пропонуються монтажні послуги. Кваліфіковані і досвідчені майстри професійно виконають повний або частковий проект-розроблять його і утілять в реальність, обов'язково виправдають клієнтські очікування.

Кожна товарна позиція супроводжується детальним описом і фото, прописана ціна що самоочищаються фільтру. Але навіть якщо ви захочете отримати детальнішу інформацію, то завжди зможете розраховувати на детальну консультацію від грамотних менеджерів інтернет-магазину. Вони дадуть масу корисних порад і допоможуть зробити вірний вибір. Бажаємо удачі і чекаємо ваших дзвінків!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами