Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Вид
  0

Фільтри поліпропіленові

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Фільтр механічного очищення поліпропіленовий внутрішній-внутрішній VTp.786.0 Фільтр механічної очищення Valtec виготовлений з якісного і екологічного поліпропілену призначений для очищення води в системі від нерозчинних домішок. Застосовується в опалювальних і вод..
112.00 грн.
Фільтр механічного очищення поліпропіленовий внутрішній-зовнішній VTp.787.0 Фільтр механічної очищення Valtec виготовлений з якісного і екологічного поліпропілену призначений для очищення води в системі від нерозчинних домішок. Застосовується в опалювальних і водн..
108.48 грн.
Фільтри поліпропіленові

Полипропиленовые фільтри частенько застосовуються для грубого очищення води. Після установки такого виробу вода повноцінно очищається від різного роду механічних домішок за типом піску або продуктів корозії, опадів, що знаходяться в трубопроводі і так далі. Фільтри полипропиленовые купити можна як для холодної, так і гарячої води, причому можливе комунальне і промислове використання. Основним елементом, що фільтрує, в даному випадку вважається сітка з металу. Її досить легко промити, а найголовніше-вона легко використовується безліч разів.

Полипропиленовые фільтри і їх особливості

Фільтри полипропиленовые в Україні оснащені металевою сіточкою, яка досить просто витягається для промивання і подальшого системного використання. Сам фільтр є універсальною трубопровідною деталлю, яка непогано взаємодіє з армованими, неармованими трубами. Метод установки не відрізняється від інших аналогічних виробів.

Як показала практика, вищеописаний прилад, виготовлений з матеріалів високого рівня якості, здатний легко і надійно ліквідовувати:

 • Пісок.
 • Іржу.
 • Глину.
 • Іл.
 • Інші речовини.

Завдяки високощільному вспененному поліпропілену затримуються самі різні частки. Він не вступає в реакцію з хімічними речовинами і захищений від бактерійного руйнування.

З кожним роком тих, що бажають фільтри полипропиленовые замовити стає все більше, адже люди переконуються в його головному достоїнстві-стійкості до корозії. І справді, в порівнянні з металом поліпропілен не піддається хімічним реакціям, адже корозія з часом руйнує усю систему в цілому. Тому купівля виробів з поліпропілену стає найбільш вигідним рішенням. Під час їх створення застосовувалися найновіші технології. Фільтр легко встановлюється в системах гарячого і холодного водопостачання. З урахуванням того, якої шкоди завдають тверді частки, доцільність його придбання очевидна кожному.

Де краще купувати полипропиленовые фільтри?

Якщо ви плануєте купівлю вищеописаної продукції, настійно рекомендуємо скористатися зручним інтерфейсом нашого інтернет-магазину, де у кожного буде можливість підбору необхідної трубопровідної арматури і інженерної сантехніки, у тому числі полипропиленовых фільтрів від перевірених і добре таких, що зарекомендували себе брендів. Завдяки легкому пошуку за різними параметрами і простою контактною формою вдасться сформувати замовлення буквально в пару кликов.

Фільтри полипропиленовые ціна в Києві повністю себе виправдовує. Відразу після купівлі клієнти особисто переконуються в перевагах цих приладів і розуміють, наскільки правильне рішення вони зробили, коли запланували подібне придбання. Наш інтернет-магазин пропонує доставку у будь-який український населений пункт і різні способи оплати. З'явилися додаткові питання? Що ж, самий час зв'язуватися з кваліфікованими менеджерами-вони допоможуть з підбором відповідних моделей і нададуть інформативні відповіді. Звертайтеся, бажаємо удачі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами