Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
 • Вид
  0
  0
 • Країна
  0

Фільтри магнітні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Якщо дана модель вам підходить, покупка Магнітний нейтралізатор RBM займе всього кілька секунд. На сайті вказані роздрібні ціни, для прорахунку вартості відправляйте перелік товарів на пошту Remarm@ukr.net. Для формування знижки на товар, а так само для отримання професійної консультації зв'яжіт..
2,291.68 грн.
Магнітний фільтр RBM використовується в опалювальній системі для газових котлів. Він здатний очистити воду від накопичених в ній брудних часток, іржі, магнітів і металевих включень. Головною перевагою фільтра є його розміри, враховуючи, що його довжина 12 сантиметрів, він поміститься там, де іншим..
3,716.29 грн.
Магнітний фільтр RBM використовується в опалювальній системі для газових котлів. Він здатний очистити воду від накопичених в ній брудних часток, іржі, магнітів і металевих включень. Головною перевагою фільтра є його розміри, враховуючи, що його довжина 12 сантиметрів, він поміститься там, де іншим..
3,070.08 грн.
Якщо дана модель вам підходить, покупка Нейтрализатор кислотного конденсату RBM займе всього кілька секунд. На сайті вказані роздрібні ціни, для прорахунку вартості відправляйте перелік товарів на пошту Remarm@ukr.net. Для формування знижки на товар, а так само для отримання професійної консуль..
2,059.20 грн.
Фільтри магнітні

Високий рівень жорсткості легко пояснюється розчиненням в ній великої кількості шкідливих солей магнію і кальцію. Коли таких солей стає надто багато, жорсткість води підвищується, вона стає шкідливою для здоров'я, з'являється накип на нагрівальних елементах в облаштуваннях опалювання і водопостачання. Існує маса способів, що дозволяють позбавитися від накипу. Проте основними серед них можна назвати магнітні фільтри. Вони доступні для використання разом з водяними котлами, бойлерами, газовими колонками, насосними станціями, посудомийками і стиралками, охолоджувальними системами і так далі.

Як працюють магнітні фільтри?

Для захисту внутрішніх компонентів котлів і інших пристроїв від механічних домішок рекомендується купити магнітні фільтри. Це устаткування прекрасно справляється із завданням магнітної обробки рідини. Після проходження через такий прилад вода повністю очищається, завдяки чому котли оберігаються від накипу, а це подовжує їх експлуатаційний термін. Коли накип проходить через фільтр, вона перетворюється на дрібні кристали. У такому вигляді опади украй легко вивести з системи, витративши мінімум часу і не завдавши абсолютно ніякої шкоди.

Окрім усього іншого, магнітні фільтри Київ нерідко придбавають для попереднього захисту теплообмінників. В процесі обробки води за допомогою магнітного випромінювання відбувається не лише розпад накипу, але також внутрішні трубні поверхні починають покриватися захисним шаром (оксидна плівка). Вони служать в якості протекції від корозії, що є згубним для котлів опалювання і інших пристроїв.

Магнітні фільтраційні системи зарекомендували себе виключно в позитивному ключі, оскільки для них характерна велика кількість переваг. Йдеться про:

 • Продовженні експлуатаційного терміну котлів і інших приладів.
 • Відсутності шкоди для здоров'я людини.
 • Відсутності деструктивного впливу на екологію.
 • Можливості економити аж до 20 відсотків електрики.
 • Відсутності необхідності користуватися додатковими фільтрами або засобами захисту від жорсткої води або накипу.
 • Надійності захисту, який забезпечується фільтром,-вона залишається на високому рівні навіть після декількох років активної експлуатації.

Плюси звернення в перевірений інтернет-магазин

Як показує практика, магнітні фільтри мають досить широкий спектр застосування в побутових життєвих умовах. Йдеться про цілком універсальне устаткування, здатним пом'якшити воду, ефективно захистити її від солей і іржі, вапняного нальоту, відкладень і тому подібного.

Окрім того, що в нашому інтернет-магазині можна ознайомитися з щонайширшим асортиментом вищеописаного устаткування, так ще і магнітні фільтри ціна тут є цілком адекватною. Знайти для себе оптимальний варіант зможуть споживачі з самим різним бюджетом. Є можливість відправки товару у будь-який український населений пункт. Абсолютно усі товарні позиції супроводжуються сертифікатами, що підтверджують високий рівень якості, а також довгостроковою гарантією.

З'явилися додаткові питання? Ви завжди можете передзвонити нашим кваліфікованим менеджерам і проконсультуватися з ними. Бажаємо удачі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами