Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
  0
 • Країна
  0

Фільтри-колби Biosystems

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Колба-фільтр НТ-10 від сінгапурського товароізготовітеля високоякісних фільтрів для води BIOsystems з додатково укріпленими стінками застосовується для фільтрації гарячої водопровідної води в побутових умовах. Даний магістральний фільтр для води виконаний з доброякісних матеріалів, внаслідок чого, ..
618.62 грн.
Фільтруючий прилад побутового призначення SL10-BB - це колба-фільтр від ТМ Biosystems. Фільтри побутові моделі SL10-BB прекрасно себе зарекомендували в господарсько-побутових і промислових умовах. Головною особливістю побутового фільтра-колби Big Blue являтся унікальні його функціональні параметр..
1,113.60 грн.
Універсальний колба-фільтр для водопровідної води серії Big Blue моделі SL 20-BB застосовується для монтування в тих сантехнічних магістралях, де є необхідність транспортування і очищення великих водних об'ємів, також він відмінно взаємодіє з іншими очисними фільтрами і використовується, як фільтр..
1,632.00 грн.
Фільтр-колба Biosystems моделі SL10-2K призначений для побутової очищення води від важких хімпрімесей і іржі. Фільтр для води SL10-2K монтується в трубну магістраль системи питного водопроводу. Дана модель фільтр-колби Biosystems відмінно зарекомендувала себе в якості гідрофільтрах попереднього очи..
309.50 грн.
SL10-3K - це багатофункціональна фільтр-колба від ТМ Biosystems, яка знаходить своє застосування в системі водоподачі побутового призначення для фільтрації води. Фільтр-колба для очищення води захищає госппобутові трубопровідні вузли, сантехнічні побутові прилади, змішувальні вузли від ураження шкі..
309.50 грн.
Фільтри-колби Biosystems
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами