Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
 • Країна
  0

Фільтру грубого очищення Valtec

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Фільтр механічного очищення косою VALTEC VT.190.N - це фільтр косого типу, що застосовується для механічного очищення і може монтуватися як в вертикальному, так і горизонтальному положенні. Фільтр механічного очищення VALTEC VT.190.N має корпус і пробку з високотехнологічної гарячепресованих ла..
152.00 грн.
Фільтр механічного очищення косою VALTEC VT.191.N - це фільтр косого типу, що застосовується для механічного очищення і може монтуватися як в вертикальному, так і горизонтальному положенні. Фільтр механічного очищення VALTEC VT.191.N має корпус і пробку з високотехнологічної гарячепресованих лат..
165.44 грн.
Фільтр механічного очищення косою VALTEC VT.192.N - це фільтр косого типу, що застосовується для механічного очищення і може монтуватися як в вертикальному, так і горизонтальному положенні. Фільтр механічного очищення VALTEC VT.192.N має корпус і пробку з високотехнологічної гарячепресованих лату..
135.68 грн.
Фільтр механічного очищення косою з заглушкою VT.193.N призначений для очищення робочого середовища від забруднюючих частинок розміром більше 500 мкм. У даному фільтрі замість утримує сітку пробки застосовується заглушка. Різьба, що з'єднує заглушку з колбою фільтра, не схильна до впливу сере..
121.60 грн.
Промивний фільтр механічного очищення VALTEC VT.389.N - це самоочищається фільтр каскадного типу з можливістю позбавлення від накопичених органічних забруднень без демонтажу сітчастих елементів. Фільтр самоочищається VALTEC VT.389.N укомплектований двома елементами, що фільтрують з високоякісної с..
584.96 грн.
Фільтру грубого очищення Valtec
Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами