Фільтрація

Сьогодні багато хто прекрасно розуміє, що вітчизняна система водопостачання взагалі не справляється із завданням якісного очищення води. Різні елементи за типом хлору, аміаку, важких металів залишаються у воді, тому пити її не можна. Не варто забувати про плачевний стан труб в системах водопостачання-в результаті вода з крану непридатна навіть для побутових цілей. Саме тому доводиться докупати фільтру очищення води, щоб розв'язати таку актуальну проблему.

За яким принципом працюють фільтри?

Фільтр води для будинку включає декілька етапів фільтрування :

  1. Спочатку ліквідовується основний водопровідний бруд.
  2. Вода переходить в середній очисний ступінь.
  3. Віддаляються усі зайві залишки шкідливих елементів.

Що стосується кількості східців, то цей параметр залежить від рівня забрудненості води, найсучасніші моделі можуть включати до 5. Звичайно ж, чим більше цих самих мір, тим краще пройде очищення води. При цьому обслуговувати фільтр для зм'якшування води не складає труднощів-досить на регулярній основі міняти картрідж.

Фільтру зворотного осмосу виконують своє основне завдання через мембрану. Вона включає безліч маленьких отворів, через які проходять молекули води, а значніші молекули залишаються.

Хімічні речовини за типом солей відсіваються завдяки такому фільтру, навіть віруси не проходять таку потужну перешкоду. При цьому для роботи пристрою потрібно тиск у водопровідній мережі як мінімум 3 атмосфери.

Види фільтрів для очищення

Водяні фільтри для будинку діляться на безліч різних видів. Серед найбільш популярних виділяють магнітні вироби, колби, багатоступінчасті, осмос, прилади грубого очищення.

Магнітні пристрої роблять вплив на склад і структуру води за допомогою магнітних полів. Для води характерний досить складний іонний склад, оскільки в ній розчиняється безліч солей і інших хімічних речовин. Окрім усього іншого, за допомогою магнітів змінюється і сама структура проточної води, за властивостями вона стає схожою на джерельну.

При цьому колба для очищення призначена для того, щоб розміщувати, підводити рідину і виводити її назовні. Принцип роботи пристрою зводиться до наступного:

  • Воду подають в корпус на зовнішню частину картріджа, що розділяє внутрішній простір на декілька частин.
  • Очищена рідина просочується крізь елемент, що фільтрує.
  • З цієї області вода переходить до вихідного патрубка і поступає далі в трубопровід.

Багатоступінчасті фільтри для води в Києві сприяють очищенню води від шкідливих домішок, але при цьому в ній залишаються необхідні мінерали і солі. Проте іноді пропускаються віруси, бактерії, тому краще кип'ятити воду перш ніж вживати її.

Фільтри зворотного осмосу купити бажають багато, адже йдеться про прогресивну систему, що знижує рівень концентрації солі в рідині. Прилади грубого очищення ліквідовують найбільші елементи, а очищена вода поступає в спеціальну ємність, де додатково обробляється.

Вигідно купити фільтр для будинку

У інтернет-магазині Remarm пропонується високоякісна продукція для очищення води від перевірених виробників, які під час створення виробів застосовують сучасні технології і роблять усе можливе для турботи про здоров'я клієнтів. Завдяки солідному асортименту вийде максимально швидко визначитися з оптимальним варіантом і замовити його. Можлива доставка у будь-які українські населені пункти. У разі виникнення додаткових питань краще передзвонити менеджерам і проконсультуватися з ними.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами