Фільтр товарів
 • Производитель
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Країна
  0

Обмежувач потоку

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Обмежувач тиску Arco - це прилад, який захищає систему від позаштатних ситуацій, він захищає систему, а так же, підключені до нього від підвищеного тиску. Корпус обмежувача виготовлений з високоякісної латуні, він здатний витримати температуру до 85 градусів, а тиск до 16 Бар. Завдяки грамотній ко..
737.08 грн.
Обмежувач потоку

Щоб забезпечити безперебійну і ефективну роботу системи водопостачання, треба добитися злагодженої роботи абсолютно усіх елементів-навіть найдрібніших комплектуючих. Так, приміром, щоб отримати обратноосмотический ефект при очищенні води застосовуються спеціальні мембрани, що складаються з декількох шарів. Інакше рідина почне перетікати в дренаж. Саме тому і були виготовлені спеціальні обмежувачі потоку, виконуючі дуже важливі функції для того, щоб забезпечити злагоджене функціонування фільтру і заощадити водний ресурс.

Для чого потрібні обмежувачі потоку?

Обмежувач водопотоку є найважливішою частиною системи зворотного осмосу. Якщо таке устаткування відсутнє або несправно працює, розраховувати на повноцінну фільтрову експлуатацію із зворотним осмосом навряд чи вийде. Купити обмежувачі потоку можна різного зовнішнього вигляду, але їх функціонування завжди зводиться до наступного: обмежується швидкість скидання рідини в каналізаційну систему.

Подібні пристрої спрямовані на створення внутрісистемного тиску, який буде цілком досить для того, щоб фільтрована рідина проходила через мембрану. Ця продукція здатна прекрасно працювати довгі роки і рідко коли ламається. Одна з небагатьох причин, по якій іноді потрібно купівлю нового обмежувача, полягає в наступному: через час він забивається і попросту перестає пропускати воду.

Якщо після декількох років активної експлуатації обмежувач почав трохи "забиватися" і вода, що включає самі різні домішки, більше не зливається в дренаж, подібні домішки почнуть процес випадання в осад на верхніх мембранних шарах, через що сильно знизиться її ресурс.

Коли обмежувачі забиваються, рівень фільтраційної швидкості рідини поступово зменшується, а системна продуктивність зворотного осмосу відразу знижується. Для швидкого відновлення повноцінної продуктивності зворотного осмосу знадобиться заміна потокового обмежувача, що засмітився. Новий пристрій підключається до лінії дрежана, враховуючи напрям водопотоку. Важливо, щоб обмежувальна стрілка спрямовувалася на злив системи каналізації.

Сам принцип роботи вищеописаної ланки грунтується на зниженні потоку води, що скидається в дренаж, при виході з мембранного корпусу. Конструктивно це вдалося реалізувати тонкою трубкою, що являється набагато тонше за сполучні шланги в системі. Трубка знаходиться в циліндричному корпусі, її діаметр разом з потоком води, що пропускається, може розрізнятися. Що стосується корпусу обмежувача, то він включає стандартні з'єднання, а завдяки нанесеній маркіровці з'являється можливість безпомилкового підключення до системи зливу.

Де краще робити покупки?

Придбати обмежувачі потоку Київ можна в нашому перевіреному інтернет-магазині. В наявності є присутніми самі різні апарати, що мають свою пропускну спроможність. У кожного клієнта точно буде прекрасна можливість підбору обмежувача безпосередньо для своєї системи. Зробити замовлення необхідної моделі можна безпосередньо на сайті. Обмежувачі потоку ціна є цілком адекватною, при цьому ефективність пристроїв знаходиться на високому рівні.

У вас з'явилися додаткові питання щодо технічних характеристик устаткування або нюансів співпраці? Тоді швидше зв'язуйтеся з нашими грамотними менеджерами і консультуйтеся з ним. Вони обов'язково допоможуть вибрати оптимальну модель. Бажаємо удачі!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами