Фільтр товарів
 • Производитель
  0
  0
 • Вид
  0
  0
 • Максимальна робоча температура
  0
  0
 • Максимальний робочий тиск
  0
 • Країна
  0

Гасителі гідроударів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Гаситель гідроударів з манометром і мембраною Valtec VT.CAR20.I Крім того, що компенсує скачки тиску, що виникають при різкому відкритті або закриття запарній арматури в квартирних системах водопостачання, ще грає роль розширювального бака, приймає на себе н..
1,064.96 грн.
Квартирне гаситель гідроударів Valtec VT.CAR 19 використовується в основному для стабілізації стрибків тиску під час швидкого закриття і відкриття запарній арматури в системі водопостачання квартири. Так само може брати на себе функцію розширювального бака, а саме приймати надлишок вод..
970.24 грн.
Компенсатор гідроударів RBM - служить захистом вашої опалювальної і водопровідної систем. Гідроудар може завдати істотної шкоди системі, він може виникнути навіть при різкому закритті кульового крана або змішувача. Тут вам на допомогу прийде компенсатор, який самостійно поглине надмірний тиск. Ком..
889.57 грн.
Гасителі гідроударів

Останніми роками люди все частіше скаржаться на проблеми руйнування тих або інших елементів системи водопроводу або опалювання. У багатьох випадках причиною поломки стають гідроудари. Щоб надалі узабезпечити себе від такого роду неприємностей, слід купити гасителі гідроударів на вигідних умовах в нашому перевіреному інтернет-магазині.

Облаштування гасителя гідроударів

Під час гідравлічного удару відбувається сильна зміна рідинного тиску, який протікає усередині напірного трубопроводу. Виникають такого роду удари, коли різко міняється потокова швидкість. Таким чином, йдеться про швидкоплинне чергування "стрибків" з "провалами" тиску, внаслідок чого деформується як вода, так і стінки труби. Усе це має акустичний ефект, схожий з сильним ударом молотка по трубі із сталі. Іноді відбуваються і слабкіші гідравлічні удари, їх звучання нагадує "металеві" клацання, але навіть при таких мінімальних ударах трубопровідний тиск сильно зростає і чинить дуже негативний вплив на усю систему.

Зовні гасителі гідроударів є невеликими розширювальними баками для накопичення води. Її огорожа потрібна для того, щоб розвантажувати контур підвищення тиску. Вода розподіляється автоматично, її регулювання здійснюється за допомогою мембрани. Що стосується самого резервуару, то він відрізняється різними формами і вибір повинен робитися з урахуванням експлуатаційних умов, монтажних можливостей і так далі. Приміром, вибір може лягти на бак балонного або плоского типу, але у будь-якому випадку він буде оснащений металевим корпусом.

Якщо говорити про внутрішній устрій резервуару, то він може виступати секційним блоком, в різних секторах якого є присутнім повітря, рідко коли газове середовище і вода, вибрана з контура.

Щоб гідроудари в системах водопостачання компенсувалися в умовах стандартного рівня тиску для трубопроводу, камера включає мембрану. Її ключова функція-регулювати об'єм накопичуваної води відповідно до оптимального розподілу навантаження. Говорячи іншими словами, якщо рівень тиску в системі оптимальний, бак перестане наповнюватися. Огорожу роблять лише у разі фіксації перевантажень в обслуговуваних контурах.

Чому клієнти вибирають саме нас?

Якщо замовити гасителі гідроударів Київ в нашому перевіреному інтернет-магазині, у кожного буде можливість отримати якісний виріб від визнаного виробника. Усе устаткування, яке реалізується нами, має необхідну документацію, відповідає світовим стандартам і нормам. Товар, представлений на нашому сайті, є сертифікованим і цілком допускається для продажу на території України.

Окрім того, що гасителі гідроударів ціна вважається цілком прийнятною, співробітники супроводжують усі товарні позиції довгостроковою гарантією. Що стосується терміну гарантійних зобов'язань, то він безпосередньо залежить від самої продукції і її виробника.

Головне завдання нашої компанії-забезпечити підтримкою українського споживача, який хоче вирішити цілий ряд завдань, а саме: здійснити купівлю якісного устаткування, монтувати і встановити його, а також проконсультуватися з грамотними фахівцями, які розбираються в цій області і завжди можуть дати дуже корисні поради, пов'язані з вибором і експлуатацією те або інший приладу.

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами