Арматура безпеки

Запобіжна арматура безпеки служить для захисту різних сантехнічних пристроїв за типом бойлерів і котлів від різних проблем (йдеться про гідроудари, скачки тиску, перевантаження насоса і інші позаштатні ситуації). Подібне устаткування активно застосовується в системах водопостачання квартир і особистих будинків, а також на промислових об'єктах або в області комунальної теплоенергетики. Найбільш затребуваною сьогодні вважається арматура безпеки Valtec, для якої характерна найвища якість складання і вживаних матеріалів. Виробник встановив на вироби гарантію до 10 років, а середня тривалість служби складає більше 30 років. Цим пристроям вдалося непогано зарекомендувати себе в Україні, вони украй легко монтуються за допомогою мінімальної кількості інструментів.

Арматура безпеки і її основні групи

Залежно від того, до якого типу зараховується інженерна система, в ній можуть відбуватися досить-таки неприємні процеси за типом перевищення тиску, гідроударів, перевантаження насосів, циркуляційних порушень, скупчень газів. Щоб запобігти такому деструктивному впливу, активно застосовуються пристрої, спрямовані на оберігання і захист. Відповідно до цього трубозапорная арматура безпеки ділиться на такі категорії:

 • Запобіжні клапани. Спрямовані на захист комунікацій від перевищення максимального рівня тиску під час функціонування накопичувального нагрівального устаткування.
 • Автоматичні воздухоотводчики. Їх завдання-попередити порушення роботи гідроустаткування, коли накопичується повітря.
 • Гасителі гідроударів. Трубопровід оберігається від деформації і розгерметизації, якщо спостерігаються різкі перепади тиску.
 • Групи безпеки. Гарантія захисту від гідроударів, циркуляційних порушень, експлуатаційного режиму.
 • Обмежувач водяного потоку. Є украй важливим системним елементом, який робить безпосередній вплив на термін її роботи і те, наскільки ефективно очищається вода. Його потрібно для того, щоб створювати постійний тиск у відсіку з мембраною.
 • Клапан підживлення потрібний, щоб підтримувати мінімальний тиск системи обігріву в конкретних параметрах, докачивать воду з системи водяного постачання. Оптимальним опалювальним тиском вважається від 1.5 до 3 панів, для водопостачання ці показники дорівнюють від 2.5 до 6 панів. Якщо тиск з яких-небудь причин впаде, подпиточный клапан в автоматичному режимі відновить його.

Купити замочну арматуру в перевіреному інтернет-магазині

Арматура безпеки купити слід саме у нас як мінімум з тієї причини, що тут дається довгострокова гарантія на усі вироби. Кваліфіковані співробітники завжди будуть раді допомогти з вибором і підказати технічні характеристики тих або інших товарних позицій.

Виходить, якщо ви захотіли купити замочну арматуру, то кращим рішенням стане звернення до нас. На це є свої переваги. Йдеться про:

 • Щонайширшому асортименті продукції.
 • Можливості доставки товарів у будь-які українські населені пункти.
 • Декілька варіантів оплати.
 • Консультації з грамотними менеджерами.
 • Гарантія високого рівня якості.

Також вже багато хто зміг переконатися в тому, наскільки арматура безпеки ціна у нас є низькою. Це стало можливим за рахунок прямої співпраці з виробниками без посередників. Каталог трубопровідної арматури в інтернет-магазині дозволить швидко визначитися з відповідним варіантом і вчинити замовлення. Звертайтеся, вдалого вибору!

Подробнее

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами